Турнір офіціантів

Опубліковано: П'ятниця, 08 грудня 2017

 07.12.17 відбувся ІІ етап конкурсу професійної майстерності «Турнір офіціантів» серед учнів груп КОБ-15 та КОБ-16с, які опанували професію офіціант. Конкурс проведено з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності учнів, поглиблення їх знань і умінь, розвитку творчої активності, виявлення обдарованої молоді, формування естетичних смаків, демонстрації сучасних методів праці.

Детальніше...

Вітаємо переможців!

Опубліковано: Понеділок, 04 грудня 2017

28 жовтня 2017 року відбувся обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяла участь учениця групи КПК-16с Погуть Яна та посіла ІІІ місце серед учнів ПТНЗ.

18 листопада 2017 року відбувся обласний етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  в якому взяла участь учениця групи КПК-16с Козяр Ольга та посіла ІІІ місце серед учнів ПТНЗ.

 Бажаємо дівчатам нових здобутків, творчих злетів та професійного зростання!

 

День відкритих дверей в Центрі

Опубліковано: П'ятниця, 01 грудня 2017

У перший зимовий день до Центру завітали абітурієнти з загальноосвітніх навчальних закладів Вінниччини.

На цій зустрічі присутні познайомились з особливостями професій, які можна здобути у закладі. Тим, хто до кінця ще не визначився з майбутньою професією, допомагали зробити правильний вибір досвідчені педагоги. 

Для усіх бажаючих провели екскурсію навчальним корпусом та гуртожитком.

З великим задоволенням гості нашого Центру познайомились з роботою бібліотеки, музею, лабораторій та навчальних кабінетів.

Детальніше...

Засідання секції методистів ПТНЗ Вінниччини

Опубліковано: Четвер, 30 листопада 2017

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Вінницької області 30.11.2017 р. на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбулося засідання секції методистів на тему «Інновації в організації методичної роботи у ПТНЗ».

          

З вітальним словом до учасників секції звернувся Савлук О.А., директор Центру, який побажав присутнім плідної роботи і розповів про сучасний стан та перспективи розвитку навчального закладу.

Величко Н.О., кандидат педагогічних наук, старший співробітник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, методист НМЦ ПТО, завідувач сектором інформаційно-аналітичної та редакційно-видавничої роботи, представила високоповажних гостей з Інституту прфесійно-технічної освіти НАПН України.

Заступник директора з експериментальної роботи Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент Єршова Л.М. виступила з доповіддю «Технології мотивації учнів професійно-технічних навчальних закладів до розвитку професійної кар’єри».

    

Старший науковий співробітник лабораторії професійної кар’єри Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент Гриценок І.А. змістовно розповіла про психологічне забезпечення консультування з професійної кар’єри учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Детальніше...

Свічка пам’яті не згасне

Опубліковано: Середа, 29 листопада 2017

27 листопада 2017 р. у бібліотеці ДНЗ «Вінницький ЦПТО переробної промисловості» було проведено годину пам’яті «Свічка пам’яті не згасне». Кожен зміг відчути атмосферу того жаху, який пережили наші пращури, дізнатися про історичні факти, зокрема про невинних жертв геноциду, а також почути спогади очевидців тих страшних подій. Все це викликало в учнів Центру багато роздумів: про життя, про минуле, сьогодення і майбутнє. Такі тематичні заходи для молодого покоління сприяють вивченню історії України, поширенню інформації про злочини проти людства, учинені комуністичним тоталітарним режимом, збереженню пам’яті про жертв Голодомору, який призвів до багатомільйонних людських втрат.

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17; 27-10-56
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net