Запрошуємо на щорічний фестиваль

Опубліковано: Вівторок, 15 жовтня 2019

Профорієнтаційний захід «Професія моєї мрії»

Опубліковано: Неділя, 13 жовтня 2019

10 жовтня наш навчальний заклад прийняв участь у проведенні профорієнтаційного заходу«Професія моєї мрії» для молодих людей – майбутніх випускників шкіл в м.Ладижин.

 

Вибір професії – це друге народження людини. Від того наскільки правильно кожен із нас обере свій життєвий шлях, залежить наше місце в суспільстві.

Участь в профорієнтаційному заході прийняли 580 осіб, з них 500 учні 9-х, 11-х класів чотирьох загальноосвітніх шкіл міста та їх батьки.

Профорієнтаційний захід «Професія моєї мрії» надав змогу молоді зорієнтуватись у світі професій в галузі переробної промисловості, які вони можуть  отримати в нашому Центрі.

Майбутні абітурієнти шкіл змогли більш детально дізнатись про особливості вступу та навчання в нашому закладі та оцінити переваги соціальної сфери, організацію дозвілля та матеріальну базу.

 

 

 

 

 Фестиваль «Сурми звитяги»

Опубліковано: П'ятниця, 11 жовтня 2019

В Мистецькому центрі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського 10 жовтня  відбувся ХVII обласний патріотичний дитячо-юнацький фестиваль «Сурми звитяги». Цей захід має на меті широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ ст.

Більше 100 учасників цьогоріч змагалися за призові місця у різних номінаціях.

Сурми покликали до перемоги і наших талановитий учнів. У номінації «Декоративно-тематична композиція» лауреатами І премії стали Василюк Марія, Амаріуца Ірина, Паращук Антоніна, Яніцька Ярослава, Корлат Михайло (керівник Галинська Н.Ю.), лауреатами ІІ премії - Дімнич Катерина та Гранацька Юлія (керівник Бабчинська С.В.), лауреатом ІІІ премії – Римарчук Анна (керівник Гандзій О.В.). Дипломами учасників у номінації «Солісти-вокалісти» нагороджені  Карпенко Костянтин та Погребняк Анастасія.

        

            
Дякуємо учасникам, які  гідно представили наш навчальний заклад, за високий рівень підготовки та демонстрацію своїх творчих здібностей. 

День захисника України

Опубліковано: П'ятниця, 11 жовтня 2019

14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Це свято засноване в нелегкі часи для вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Напередодні свята, 10 жовтня, в Центрі пройшов виховний захід до Дня захисника України «На захисті Батьківщини». 

Зі словами вдячності та шани до захисників виступив директор Центру Савлук Олег Анатолійович, який зазначив: «Слова з Державного Гімну Ураїни «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» сьогодні, як ніколи, стали ключовими в відданні шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої історії не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є свідченням справжнього подвигу наших захисників».

Під час виховного заходу були висвітлені основні історичні періоди боротьби, захисту, становлення та збереження незалежності України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання славних синів України – Запорізьких козаків, Січових Стрільців, героїв Крут, бійців Української Повстанської Армії, героїв Небесної Сотні, героїв антитерористичної операції на сході України  та героїв операції Об'єднаних сил.

На святковий захід було запрошено військовослужбовця, учасника антитерористичної операції на сході України Персуна Анатолія Григоровича – командира взводу зв’язку 59-го військового мобільного госпіталю ВМКЦ ЦР.

У виконанні учнів Центру прозвучали патріотичні пісні та поезія. Активну участь в організації свята взяли: Шульгін Олександр, Русанова Альона, Гара Юлія, Погоріла Карина, Антонійчук Діана, Заяць Анастасія, Погребняк Анастасія,  Матеуш Аліна, Яніцька Ярослава, Дем’янчук Надія, Бойко Вікторія.

      

Глядачі гарячими оплесками дякували за подароване свято талановитим аматорам сцени. 

Від усього серця вітаємо наших захисників, чоловіків, хлопців, батьків з Днем захисника України, і бажаємо Вам і вашим близьким доброго здоров'я, щастя і благополуччя, нехай Ваше життя освітлює слава перемоги української армії, сила і міць української зброї, любов і відданість до своєї України.

 

Привітання від профспілкового комітету

Опубліковано: П'ятниця, 11 жовтня 2019

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net