Педагогічні читання

Опубліковано: П'ятниця, 10 січня 2020

З 3 по 9 січня у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» проходили педагогічні читання. Викладачі, вихователі, майстри виробничого навчання та бібліотекар презентували власні методичні здобутки, інформували про цікаві методи і форми роботи, які колективно обговорювались.

Перший день був присвячений українському правопису-2019. З усіма змінами і доповненнями правопису педагогічний колектив ознайомила запрошений методист НМЦ ПТО у Вінницькій обл. Мартинюк О.М. Мовознавчу естафету прийняли викладач Бессараб О.В., яка розповіла про правила заповнення документів та бібліотекар Хіміч О.А., яка поділилась досвідом правильного оформлення списку використаних джерел та створенням УДК. Також цього дня  практичний психолог Кучерук Н.О. провела тренінг «Привіт, я конфлікт!» та майстер в/н Щавінська Т.В. провела майстер-клас «Приготування пирога Кіш».

4 січня методист Федчук Н.С. розповіла присутнім про кліпове мислення, його негативні та позитивні сторони. Продовжила психологічний блок викладач Демченко Т.М з виступом «Агресія, як з нею боротись». Із сучасними педагогічними технологіями ознайомила  голова МК виховної роботи Бабчинська С.В. Також цього дня учасники педагогічних читань мали можливість відвідати два майстер-класи. Майстер–клас «Приготування Віденського штруделя» провела старший майстер Камінна І.В., а також вихователь Мединич О.В. поділилась досвідом позаурочної роботи з учнями «Виготовлення м’якої іграшки безшовним способом».

Детальніше...

 Навчання з питань пожежної безпеки

Опубліковано: Четвер, 02 січня 2020

Адміністративно-господарський персонал та педагоги Центру 02 січня 2020 року пройшли навчання з питань пожежної безпеки.

Під час заходу директор Центру Олег Савлук наголосив на великій кількості пожеж в Україні. Так, наприклад, у минулому році сталося більше 78 тисяч пожеж, у вогні загинуло понад  2 тисячі осіб, серед яких 57 дітей. Було акцентовано увагу на питаннях, що необхідні для забезпечення пожежної безпеки навчального закладу, збереженню життя та здоров’я учасників освітнього процесу.

Начальник штабу цивільного захисту Леонід Довбиш розповів присутнім, як запобігти пожежі в навчальному корпусі та гуртожитку. Детально ознайомив учасників навчань з правилами користування  первинними засобами пожежогасіння, порядком їх застосування, алгоритмом дій чергових сил та викладачів при виникненні пожежі та евакуації учнів.

       

Детальніше...

Новорічний ранок для дітей працівників нашого закладу

Опубліковано: Неділя, 29 грудня 2019

28 грудня о 10.00  у Центрі відбувся новорічний ранок для дітей працівників нашого закладу. Дід Мороз і Снігуронька вітали усіх малюків з Новим роком. Підступна Баба Яга  викрала та не хотіла повертати  Діда Мороза  дітям, але казка,  як завжди, закінчилась щасливо.   Діти розповідали Діду Морозу свої потаємні бажання, співали, танцювали,читали напам'ять вірші і за це отримували подарунки.

     

Казкова атмосфера, жарти, чудові несподіванки, доброзичливість, позитивні  емоції, піднесений настрій, ігри, подарунки – всім цим насолоджувались присутні (і діти, і дорослі) впродовж усього свята.

       

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Опубліковано: П'ятниця, 27 грудня 2019

Чарівне свято – Новий рік!

Опубліковано: П'ятниця, 27 грудня 2019

26 грудня  у Центрі відбувся новорічний захід «Bremen Show». Святкова програма мала форму  мюзиклу. Зі сцени присутніх вітали та розважали  персонажі відомої казки «Бременські музики». Яскраві костюми, веселий сміх, музика, танці, Дід Мороз та Снігуронька створили справжню новорічну казкову атмосферу. Учні мали можливість взяти  участь у святковій вікторині та отримати невеличкі подарунки.

Усі присутні отримали позитивні емоції, гарний настрій та незабутні враження.

Вітаємо всіх із прийдешнім Новим роком! Хай здійсняться усі мрії, в Вашому домі хай зникне сум, царить тепло, достаток і затишок, хай весь  світ наповниться добром! Щастя, радості, гармонії всім! З Новим Роком!

Наші контакти

21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net