Тиждень точних наук

Опубліковано: П'ятниця, 21 лютого 2020

Майбутнє наших вихованців і всієї країни залежить від розвитку науки і техніки. А це накладає на нас, учителів математики, фізики, астрономії та інформатики певні обов'язки з підготовки фундаменту, на якому і буде вестися формування грамотних фахівців у різних областях.

Один із способів підвищення інтересу учнів до точних наук - позакласна робота, зокрема предметні тижні. Згідно з графіком з 17 по 21 лютого 2020 року був проведений предметний тиждень точних наук.

Тиждень  проводився з метою підвищення інтересу учнів до предметів, розширення знань про видатні досягнення в різних областях цих наук, закріплення та узагальнення математичних понять, фізичних законів, сприяння розвитку і виявленню здібностей та талантів учнівської молоді.

Протягом тижня проводились різноманітні цікаві заходи. Проведені заходи переважно мали характер змагання і дали змогу учням продемонструвати не лише свої теоретичні знання з предметів, а й сприяли різносторонньому розвитку особистості; підвищенню інтересу до точних наук та інформаційних технологій.

До підготовки та проведення тижня були залучені учні I-III курсів.

 

 

  

  

       

    

 

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!

Опубліковано: П'ятниця, 21 лютого 2020

Щороку 21 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

Ось і в нашому навчальному закладі сьогодні вшановували рідну мову. Викладач української мови Бессараб О.В. провела інформаційну годину на тему: «Рідна мова – життя духовного основа», під час якої учні познайомились з історією свята, читали напам'ять  поезію, взяли участь у вікторині «Я знаю українську!»

Детальніше...

Вшанування Героїв Небесної Сотні

Опубліковано: П'ятниця, 21 лютого 2020

П’ятий рік поспіль Україна 20 лютого вшановує Героїв Небесної Сотні.

Цей день внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.

Подвиг героїв Небесної Сотні має велике значення для нашої Батьківщини – вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, 20 лютого в навчальному закладі було проведено виховний захід до Дня пам’яті Небесної Сотні.

Детальніше...

Зустріч з лікарем

Опубліковано: Середа, 19 лютого 2020

18.02.2020 відбулася зустріч з лікарем вищої категорії Вінницького обласного клінічного центру профілактики та боротьби зі СНІДОМ Яворським Ярославом Петровичем, який доніс інформацію про небезпеку, яку несе СНІД, як уберегти себе від цього страшного захворювання та зробити правильний вибір в житті.

Заняття з цивільного захисту

Опубліковано: Субота, 15 лютого 2020

14 лютого в навчальному закладі проведено заняття з цивільного захисту серед працівників Центру по темі "Про організацію і ведення цивільного захисту в ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"" під час якого начальником штабу цивільного захисту Довбушем Л.О. окреслено обов'язки кожної ланки та відповідальних осіб.

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net