На крилах кохання - до Дня святого Валентина

Опубліковано: П'ятниця, 15 лютого 2019

Любов безмежний, чудовий дар, 
Що дав творець своєму створінню. 
Любов — це жертва, серця жар, 
І райський спокій у терпінні.

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. У цей романтичний день ми ділимося своєю любов'ю, робимо один одному подарунки і зізнаємося в своїх почуттях.

Весело та романтично відсвяткували День святого Валентина і в нашому закладі. Урочисто прибраний валентинками вестибюль Центру та святкова арка кохання створювали всім глядачам піднесений настрій. Працювала «Пошта кохання», кожен охочий мав змогу надіслати валентинку або святкове привітання для своїх коханих до скриньки.

Яскравою подією цього вечора став концерт, насичений ліричними піснями, віршами англійською та українською мовами про кохання, вікторинами та сценками. Також учні Центру дізнались про цікаві традиції святкування Дня святого Валентина в інших країнах та історію виникнення самого свята.

Свої виступи гостям подарували: Кривушина Анастасія, учениця групи ПКП-16, Чудінова Анастасія, учениця групи ПКП-16, Бойко Назар, учень групи КОБ-16, Сасюк Ілля, учень групи  КВК-16, Флячук Інна, учениця групи КВК-16, Мацюк Людмила, учениця групи КОБ-17, Бохняк Таїс, учениця групи КПК-18.

6 лютого - Міжнародний день барменів

Опубліковано: Середа, 06 лютого 2019

6 лютого Україна, а з нею і весь світ, відзначає Міжнародний день барменів.

Наш навчальний заклад, який готує кваліфікованих робітників за цією професією також приєднався до святкування.

В програмі присутні могли побачити:

  1. Презентацію професії «Бармен».
  2. Виставку коктейлів.

      3. Майстер – клас «Приготування шарових коктейлів»

Усі бажаючі мали можливість спробувати смачні коктейлі.

Тож вітаємо усіх барменів та працівників сфери ресторанного господарства!

Ми бажаємо: виноробам й поціновувачам вин, пивоварам й пивоманам, господарям барів, ресторанів та їх відвідувачам і звичайно ж барменам — щастя, процвітання, достатку, здоров’я та успіхів у їх цікавій роботі!

 

День Соборності України

Опубліковано: Середа, 23 січня 2019

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Сьогодні український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

22 січня 2018 р. відбулися урочистості і в нашому навчальному закладі. Під час заходу були окреслені найважливіші віхи історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

Зимові педагогічні читання

Опубліковано: П'ятниця, 11 січня 2019

З 3 по 9 січня 2019 року у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» проходили педагогічні читання. Викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі та бібліотекар презентували власні методичні здобутки, інформували про цікаві методи і форми роботи, інноваційні технології, які колективно обговорювалися.

Перший день був присвячений видатного педагогу-гуманісту В.О. Сухомлинському. Учасники педагогічних читань переглянули відеофільм про педагога, а також вихователь Галинська Н.Ю. та бібліотекар Хіміч О. виступили з цікавими та змістовними доповідями.

Детальніше...

Новорічні вечорниці 2019

Опубліковано: П'ятниця, 28 грудня 2018

27 грудня у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відсвяткував Новорічне свято в кращих українських традиціях.

Гостей зустрічали справжні господарі – учні Центру Стадник Анатолій та Блонська Людмила. На святі звучали пісні та колядки, жартівливі сценки та запальний козацький танець. Своїм талантом вражали Братенчук Оксана, Ковбасюк Ірина, Карпенко Костянтин, Пилипчук Сергій, Лебедовська Олександра, Заяць Анастасія, Кривушина Анастасія, Бойко Назар, Присяжна Ольга Миколаївна, Гандзій Любомир та Зоряна, Плюта Ярослава, Півторак Кирило. Господарі обдаровували всіх учасників дійства солодкими подарунками.

         

Приємні вітання для всього колективу звучали від директора Центру Савлука Олега Анатолійовича, який також вручив найкращим учням грамоти, подяки за сумлінне навчання та активну участь в житті закладу.

 

 

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net