Перемога в ХІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано: П'ятниця, 29 листопада 2019

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій, який з 2009 року представляє інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти; експозиції сучасного навчального обладнання та дидактичних засобів, електронних освітніх ресурсів, інноваційних програм і рішень для осучаснення освітнього процесу, впровадження ефективних педагогічних технологій; науковопрактичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Великою гордістю нашого навчального закладу є здобуття срібної медалі «Інноватика в сучасній освіті – 2019» у номінації «Конкурентноздатний фахівець – сучасна стратегія  закладу професійної (професійно-технічної) освіти»

Вітаємо з високим здобутком творчу групу: Стецюк Н.П. – керівника проекту, Федчук Н.С., Бабчинську С.В., Любунь Л.В. Ця перемога -  чергове підтвердження того, що наш Центр у своєму розвитку знаходиться на вірному шляху.

 

ІІ етап конкурсу «Кращий за професією «Пекар»»

Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019

19.11.2019 р. в ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий за професією «Пекар» серед навчальних груп, які здобули кваліфікацію «Пекар».

Конкурс був проведений з метою підвищення рівня професійної підготовки та  майстерності, розвитку творчої активності учнів, виявлення обдарованої молоді, формування естетичних смаків, поглиблення знань і умінь учнів, освоєння учнями сучасних методів праці.

У ІІ етапі конкурсу брали участь: Кринична Єлизавета, Заяць Анастасія, Івоніченко Діана – учениці групи КПК-17; Мельник Вікторія, Стафійчук Діана – учениці групи КПК-18с, які зайняли І та ІІ місця у І етапі конкурсу.

Учні мали виконати ряд конкурсних завдань. Спочатку вони презентували себе  та проголошували свій життєвий девіз. Далі виконали письмове тестове завдання у робочому зошиті.

Цікавим був конкурс на визначення страви за допомогою переліку сировини, виведеного на екран. У конкурсі «Пекар експерт» учасники  мали відгадати ряд сировини, що використовується в пекарській справі, та вказати їх призначення. Конкурс «Уважний технолог» передбачав з запропонованих варіантів рецептур вибрати одну вірну.  У конкурсі «Товарознавець» необхідно було визначити назву хлібобулочного виробу.

Практичний  показ умінь та навиків, які здобули конкурсанти  представляли у вигляді розподілу тіста без ваги на рівні  частини та у формуванні заготовок. Так у конкурсі «Швидкий майстер» конкурсанти з сформованих заготовок розкачували джгути та формували плетінку з трьох джгутів.

Конкурс «Домашнє завдання» полягав у приготуванні напіввідкритого пирога з начинкою. Під час цього завдання учасники  застосовували новітні виробничі технології, сучасне оздоблення пирога.

Для активних вболівальників була організована концертна програма, де звучали пісні та вірші.

За підсумками ІІ етап конкурсу «Кращий за професією «Пекар»:

І місце здобула Кринична Єлизавета, учениця групи КПК-17,

ІІ місце – Івоніченко Діана, учениця групи КПК-17,

ІІІ місце– Заяць Анастасія, учениця групи КПК-17.

Переможців конкурсу було нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

 

Голодомор – біль серця всієї України

Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019

Голодомор –  акт геноциду українського народу, здійснений у 1932-1933 роках з метою придушення українського національно-визвольного руху, зміни ментальності та ідентичності десятків мільйонів людей, фізичного знищення частини українців.

У суботу, 24 листопада, в Українівідзначається День пам'яті жертв Голодомору.

Напередодні у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» викладачем історії Гандзій О.В. було проведено годину спілкування «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України». Під час заходу учні зачитали свідчення очевидців трагедії та переглянули документальний фільм «Постгеноцидний синдром».  Гандзій О.В. наголосила, що обов’язком сучасного  покоління є максимальне дослідження Голодомору як геноциду щодо українського народу та збереження національної пам’яті як міцного фундаменту існування української держави.

 

День Гідності та Свободи

Опубліковано: П'ятниця, 22 листопада 2019

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Ці події змінили історію нашої країни. Українці постали на боротьбу за справедливість, захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Українське суспільство заявило про себе як домінуючу силу, яка об’єднала Україну.

Для учнів  ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» в цей день було проведено інформаційну годину «Україна – країна нескорених».  Викладач історії Гандзій О.В. розповіла присутнім про події восени 2004 року та у листопаді 2013 - лютому 2014 роках, наголосивши, що однією з ключових вимог Революції Гідності був цивілізаційний вибір України, а вищою метою -  збереження людських цінностей та основ демократії.

Також у кабінеті суспільних предметів оформлену тематичну виставку «Перемога гідності». Протягом тижня учні матимуть можливість ознайомитись з фотоматеріалами та спогадами учасників Майдану.

 

 

 

 

Перемога в «WorldSkills Ukraine»

Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019

WorldSkills Ukraine - це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників. Конкурс WorldSkills є не тільки грандіозним заходом у системі професійної освіти, а й одним із найважливіших інструментів профорієнтації, підвищення престижності робітничих професій. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років.

У 2019 р. конкурс «WorldSkills Ukraine» набирає обертів. У ньому беруть участь практично всі області України. Кількість учасників конкурсу з кожним роком зростає.

20.11.2019 р. відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності у Вінницькій області. У ньому брали участь кращі учні закладів ЗП(ПТ)О за різними компетенціями. Хлопці та дівчата змагалися за право представляли свій регіон у національному відборі конкурсу, що відбудеться в 2020 році.

ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» представляли молоді та талановиті конкурсанти – Войтович Аліна Григорівна – компетенція «Кондитерське мистецтво», Блонська Людмила Русланівна – компетенція «Кулінарне мистецтво».  Наполеглива, кропітка та творча праця наших конкурсанток дала високі результати.

  

У підсумку учениця групи КОБ-18с - Блонська Людмила зайняла І місце у відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності у Вінницькій області за компетенцією «Кулінарне мистецтво».

Вітаємо переможницю, яка отримала право захищати наш регіон на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Щирі вітання наставникам – Стецюк Н.П., Камінній І.В., Костецькій Л.І. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, адже попереду багато роботи з удосконалення практичних навичок у володінні кулінарними техніками.

 

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net