Методичний тиждень

Опубліковано: Середа, 23 травня 2018

З метою підвищення фахової  майстерності педагогічних працівників Центру; поширення перспективного педагогічного досвіду; сприяння популяризації педагогічних знахідок, вдосконалення вміння застосовувати свій творчий потенціал  для формування креативного середовища під час освітнього процесу; знаходження свіжих ідей та оригінальних рішень;   створення атмосфери психологічного благополуччя, емоційного комфорту  для кожного члена колективу з 14.05.2018 по 18.05.2018 пройшов методичний тиждень.

Згідно плану роботи тижня у перший день бібліотекарем Хіміч О.А. проведено бібліотечний практикум «Роль бібліотеки у педагогічному зростанні педагога» та кандидатом педагогічних наук, викладачем хімії Блажко А.В. методичний вісник «Сучасні аспекти реалізації компетентнісного підходу в освітній системі України».

15 травня відбулась виставка-презентація матеріалів роботи методичних комісій. Методист Захарчук І.О провела навчально-практичний семінар «Документація педагога – запорука успішної роботи на уроці». Гандзій О.В. презентувала досвід роботи в рамках конкурсу «Учитель - 2018». Вихователі Галинська Н.Ю., Гишпаль Н.С. та Руденька Л.І. провели інтелектуальний марафон «Ми - українці».

      

16 травня голова методичної комісії провела інформаційну годину «Сучасні підходи до проведення конкурсів фахової майстерності», а практичний психолог Сідельнікова Ю.О. тренінгове заняття «Шлях до себе».

17 травня до уваги педагогічного колективу Захарчук І.О. запропонувала практичне заняття «Використання інтернет-ресурсів для реалізації методичної проблеми Центру», а викладач інформатики Петренко В.О. майстер-клас «Розробка тестових завдань за допомогою онлайн-ресурсів». Також в цей день пройшла акція «Вишиване селфі».

           

18 травня викладач української мови та літератури, голова методичної комісії загальноосвітньої підготовки Бессараб О.В. презентувала свій педагогічний досвід. Голова методичної комісії Бабчинська С.В. провела цікавий та пізнавальний квест «Педагогічний експрес».

        

Директор Савлук О.А. підбив підсумки роботи тижня і відмітив, що всі заходи пройшли на високому організаційному та методичному рівні і дали можливість педагогам поділитися з колегами своїми педагогічними надбаннями та досвідом, отримати нові знання, адже справжній педагог повинен працювати на майбутнє.

 

ГАЇВКИ-ФЕСТ

Опубліковано: Субота, 12 травня 2018

12.05.2018 на території ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» пройшов І обласний фестиваль автентичної української культури «ГАЇВКИ-ФЕСТ».

Фестиваль проводився з метою відродження та збереження вікових традицій, народних звичаїв та обрядів весняного циклу; пісенної та танцювальної фольклорної спадщини;  популяризації звичаєвого  випікання  обрядових хлібів та кращих традицій національної кухні, творчості майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтв;  розширення міжрегіональних культурних зв'язків.

Офіційну частину фестивалю відкрили: голова ГО «Молода Подільська Січ» Шпак-Мельник В.Х., депутат міської ради Давиденко Г.В. та директор ДНЗ «Вінницький ЦПТОПП» Савлук О.А. Олег Анатолійович гостинно привітав учасників із святом, наголосив на тому, що педагогічний колектив Центру ставить перед собою завдання не лише підготовки висококваліфікованих робітників переробної промисловості, а й виховання національно свідомих громадян, тому працює над створенням етномайстерні «Відродження» з випікання традиційних та обрядових хлібів, побажав усім присутнім гарного настрою і незабутніх вражень.

Програма заходу передбачала:

  • дивовижний обряд зустрічі весни із етномайстернею «Коло» та фольклорним гуртом «Мокоша»;
  • насичену концертну програму за участю вокальних та фольклорних аматорських колективів;
  • творчі майстерні: автентичного народного танцю, гри на березовій корі, соломо та лозоплетіння, гончарства, ткацтва; представлення національної кухні;
  • виставки та продажі виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, народних ремесел;
  • козацьку галявину та частування кулішем;
  • літературну галявину за участю відомих письменників та поетів Вінниччини;
  • майтер-класи від учнів Центру.

Хедлайнером фестивалю став відомий композитор, кобзар, бандурист, народознавець, рок-музикант, автор понад 300 музичних творів, виконавець народних пісень Василь Лютий.

Детальніше...

День пам’яті та примирення

Опубліковано: Вівторок, 08 травня 2018

Пам’ять - це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.

Пам’яті наших дідів і батьків, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна присвячувалася лінійка, яка відбулася 8 травня у вестибюлі Центру.

 

                                                                      Ведучі Терещук І. та Кривушина А., учениці групи ПКП-16

Під час лінійки ведучі згадали про внесок українців у перемогу над нацизмом, втрати, які понесла наша нація, страшні сліди, які залишила Друга світова війна, жахіття нової війни, яку веде Росія на сході України. В наш час, коли щодня перед очима кадри телевізійних новин з зони АТО, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі.

Детальніше...

Весняний КВК «Cakeboss»

Опубліковано: П'ятниця, 04 травня 2018

3 травня учнів Центру об'єднав КВК! Другокурсники груп ПКП-16 та КПК-16 запросили усіх бажаючих на свято гумору та посмішок, а саме на весняний КВК «Cakeboss», присвячений всеукраїнському Дню кондитера.

Такий  захід у нашому Центрі відбувся  не вперше. КВК – це можливість для учнів проявити себе неабиякими, творчими  особистостями, вразити глядачів і журі іскрометним гумором і акторськими здібностями, показати себе  з іншого, багатьом невідомого творчого боку.

Захід згуртував навколо себе весь актив Центру. І їм все вдалося! Підтвердження цьому - посмішки, сміх і бурхливі оплески, якими  глядачі супроводжували виступи кожної команди.

Були переможці - команда «Вафельки» (група ПКП-16) – посіла І місце та команда «Фісташки» (група КПК-16) – ІІ місце. Але не було переможених, тому що  КВК – це завжди  свято. І нехай він уже пройшов, але  лишив безліч  позитивних вражень та емоцій.

Запрошуємо на "ГАЇВКИ-ФЕСТ"

Опубліковано: П'ятниця, 04 травня 2018

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net