Тиждень знань безпеки життєдіяльності - 2019

Опубліковано: Вівторок, 23 квітня 2019

Пам'ятай! Життя є дар, великий дар.

І той, хто його не цінує, його дарунка не заслуговує.

Леонардо да Вінчі

Так, життя – найвища цінність. Але безпека кожної людини в значній мірі залежить від самої людини, від того на скільки вона підготовлена реагувати на небезпеку. Тому, з метою допомогти учням зрозуміти суть людського життя, сприяти вихованню в них відповідальності за власне життя та життя оточуючих людей, створення безпечних умов навчання і відпочинку, в період з 15 по 19 квітня 2019 року в Центрі проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності. Протягом тижня проводились різні заходи, у яких взяли участь учні всіх груп.

Для учнів груп КК-17 та КПК-18 було організовано екскурсію на виставку оперативно-рятувальної служби ГУ ДСНС. В ході зустрічі учні мами змогу  ознайомитись з історією створення служби порятунку та першої пожежної частини м. Вінниці, почути цікаві новини з життя рятувальників.

Згідно плану тижня знань безпеки життєдіяльності було проведено практичне заняття з виконання правил евакуації на випадок пожежі з навчальних приміщень та гуртожитку Центру. Від того, наскільки  правильно виконуються дії по евакуації, залежить безпека кожної людини. І про це  наголосив під час занять з евакуації заступник директора з навчально-виховної роботи Шелепко І.Й.

Актуальними і своєчасними були бесіди з учнями щодо поведінки під час відпочинку на водоймах, в лісі, правил надання першої допомоги, які проводила медична сестра Варижук І.Л.

З учнями першого курсу було проведено бесіду щодо небезпеки ураження електричним струмом, яку організувала викладач предмету «Охорони праці» Стадник С.В.

Цікаво та весело пройшов конкурс «Безпека понад усе». Учні груп КПК-18 та КОБ-18с показали гарні знання з правил дорожнього руху, обізнаність у знаках безпеки, правилах охорони праці, використанні індивідуальних засобів захисту.

Протягом тижня учні та працівники мали змогу відвідати тематичну виставку літератури з основ безпеки життєдіяльності, яка проводилась у бібліотеці.

 

 

 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти з професії «Кухар»

Опубліковано: Понеділок, 22 квітня 2019

18 квітня відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти з професії «Кухар», в якому взяла активну участь учениця групи КОБ-18с Ковбасюк Ірина.

                

Ірина показала високий рівень теоретичної підготовки та професійні творчі здібності при виконанні практичного завдання по приготуванню філе курячого фаршированого з сиром та ананасом, яблук смажених в тісті. До виконання завдань учасниця підійшла з відповідальністю, використала сучасні форми подачі та декорування страв.

Того ж дня педагогічні працівники Центру взяли участь у семінарі «Система управління безпечністю харчових продуктів (HACCP)», отримавши сертифікати.

Зустріч з Мигуном П.П.

Опубліковано: Середа, 17 квітня 2019

В рамках обласного конкурсу на кращу експозицію, присвячену учасникам ООС на тему: «Герої нашого часу»  в історико-етнографічному музеї ДНЗ «Вінницький центр-професійно-технічної освіти переробної промисловості» було оформлено виставку «Незламна воля». Експонати надав гвардії сержант командир БМП 72-ої бригади 5-ої роти, волонтер ГО «Мольфар», завідувач відділом біології Вінницької обласної станції юних натуралістів, методист, відмінник освіти України  Мигун П.П.

     

16 квітня  з учнями Центру відбулася зустріч Мигуном П.П., який  щиро та патріотично поділився спогадами із життя на передовій. Свою розповідь він супроводжував відеоматеріалами, відзнятими під час військових операцій.

       

Павло Петрович подякував учням за листівки та обереги, які вони передають на фронт, підкресливши їх особливе значення для кожного захисника. Також звернувся до педагогічного колективу із словами: «Я та мої побратими безмежно вдячні працьовитому і творчому колективу ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» за величезну і безцінну допомогу смаколиками та продуктами харчування безпосередньо бійцям на передову ООС. Дай Вам, Боже, миру, добра і родинного затишку».

   

Дякуємо Павлу Петровичу за справу, яку він робить для України!

 

 

Виставка «Донбас: переPROчитання образу»

Опубліковано: Середа, 17 квітня 2019

16 квітня для учнів та педагогічного колективу Центру відбулась презентація інформаційно-просвітницької виставки «Донбас: переPROчитання образу», підготовленої Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України. Матеріали надав КВНЗ  «Вінницька академія неперервної освіти»

Виставка містить маловідомі  матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ,  а також документи з Державного архіву Донецької області.

Під час презентації було наголошено на важливості руйнування російських і радянських міфів про Донбас, розкритті маловідомих сторінок історії українських Донеччини та Луганщини, зокрема антирадянських виступів на цих теренах.

 

 

 

 

 

Атестація ІІІ рівня

Опубліковано: Понеділок, 15 квітня 2019

12 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті освіти і науки  Вінницької обласної державної адміністрації.

Засідання проведене з метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.Успішно атестувались педагогічні працівники Демченко Т.М., Захарчук І.О., Петренко В.О., яким присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації. Бажаємо успіхів та нових звершень у педагогічній діяльності.

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net