Тиждень здоров′я - 2020

Опубліковано: П'ятниця, 18 вересня 2020

Відповідно до плану роботи Центру на 2020-2021 н. р. з 14 по 18 вересня 2020 р. у Центрі проходив тиждень фізичної культури та здоров’я.

Тиждень фізичної культури та здоров’я проводився з метою виховання в учнів свідомої потреби дотримуватись здорового способу життя, почуття дружби та колективізму, розвитку прагнення до занять фізичною культурою.В рамках тижня проводились такі заходи:

    урочисте відкриття;
    виставка плакатів на тему: «Мій улюблений вид спорту»;


    ранкова зарядка для мешканців гуртожитку;


    Змагання з волейболу серед збірних I-III курсів(дів.,хл.)


Перемогу здобули:
-збірна IIкурсу(дів.)
-збірна IIIкурсу (хл.)

Зустріч з виноробом

Опубліковано: Четвер, 17 вересня 2020

17.09.2020 р. учні  груп КОБ-18 та КОБ-19,  які здобувають професію офіціанта та бармена побували у гостях у винороба-експериментатора , організатора місцевого фестивалю вина “Боже ллє" Олександра Шемета. Винороб дивує спільноту своїми унікальними рецептами. Окрім традиційного виноградного вина нещодавно взявся за створення вина з кульбаби. Також експерементує з бузинним вином, калиновим та навіть помідорним.


Зустріч розпочалась там, де, власне, і зароджується вино – на винограднику!
 Учні мали змогу самостійно нарізати та потоптати виноград. Ця традиція, колись широко застосовувалась у виноградарстві, але нині втрачена.


Хотілося б відмітити, що екскурсія  була не лише цікавою, але і пізнавальною, оскільки учні дізналися процес виробництва вина, його особливості.
Важко переоцінити значущість таких поїздок для формування професійних компетенцій та любові учнів до майбутньої професії, почуття  гордості та причетності до загальної великої справи.

День знань - 2020

Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2020

Вітаємо Вас з Днем знань! Бажаємо усім учням, викладачам, майстрам виробничого навчання здоров'я, успіхів у новому навчальному році. Нехай цей рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! Особливо хвилюючим  цей день є для першокурсників, адже саме для них розпочинається нова сторінка життя.

1 вересня навчальний рік розпочався у новому форматі — з урахуванням розроблених МОЗ рекомендацій щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Хоча не було традиційної святкової лінійки учнів гостинно зустрічали та супроводжували до аудиторій класні керівники та майстри виробничого навчання. Було проведено перший урок на тему: «Безпека понад усе».

Проте поширення COVID-19 – це не єдина загроза, яка нависла над Україною.

Сьогодні педагогічний колектив Центру приймає участь у Всеукраїнській акції «Сонях пам’яті», та рекомендує усім учням долучитись до щорічного вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам'яті. День, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам'яті. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

Будь здоровий, бережи себе та рідних! 

Пам’ятай! Безпека понад усе!

Вшанування Дня пам’яті захисників України

Опубліковано: Субота, 29 серпня 2020

Шановні учні та педагогічний колектив Центру!

29 серпня 2020р. відбудеться вшанування пам’яті

захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли.

                                                                   

І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

План виховних заходів в Центрі

щодо шанування Дня пам’яті захисників України:

  • 29 серпня о 10:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Прохання в цей час зупинитись де б ви не були і схилити голови вшанувавши захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
  • 1 вересня 2020 р. відбудеться перший урок на тему «Безпека понад усе!», рекомендуємо в цей день прийняти участь у Всеукраїнській акції пам’яті «Сонях», а саме слід виготовити стилізовані соняхи з тканини та розмістити їх на власному одязі на лівій стороні грудей та прийти із даним символом на перший урок у Центрі.

                                                              

Сонях має 15 пелюсток жовтого кольору. Пелюстку рекомендовано робити висотою 23 мм і шириною 12 мм. Верхній край пелюстки – загострений. Нижні краї кожної пелюстки закріплені на великому колі діаметром 40 мм з чорного фетру товщиною 1 мм. Маленьке коло з фетру чорного кольору товщиною 1 мм діаметром 30 мм розміщено посередині соняха поверх жовтих пелюсток. Сонях закріплено на основу для значків у вигляді піну (кліпси).

Відео з інструкціями по виготовленню символа «Сонях пам’яті» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=57n1i5w57M0.

 

Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину

Опубліковано: Четвер, 27 серпня 2020

Сьогодні, 27 серпня  2020 року в актовому залі Центру відбувся цільовий інструктаж з охорони праці і безпеки життєдіяльності для працівників, на тему: "Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Інструктаж провели: медична сестра Центру Максименко Н. Я. і провідний інженер з охорони праці Рибалко В. І.

Медична сестра розповіла, які заходи вживаються адміністрацією навчального закладу. В. І. Рибалко довів до відома присутніх постанови Кабінету Міністрів України №641 від 22 липня 2020року, а також основні положення, викладені в постанові головного санітарного лікаря України №50 від 22.08.2020 року.

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net