Шаблоны Joomla 3 тут

Самоврядування

Наш навчальний заклад намагається керуватися інтересами й потребами учнів, які не тільки навчаються, а й живуть повноцінним різнобічним життям. І саме учнівське самоврядування надає суттєву допомогу в процесі підготовки майбутніх активних громадян нашої держави, які мають глибоко усвідомлену життєву позицію, національну самосвідомість, навички розв’язання щоденних та стратегічних завдань.

Учнівське самоврядування - добровільне об’єднання учнів, мета якого сформувати у підлітків почуття господаря, вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності, демократизму.

Основні завдання органів учнівського самоврядування:

  • забезпечення і захист прав та інтересів учнів;
  • забезпечення виконання учнями своїх обов’язків;
  • сприяння навчальній та творчій діяльності учнів;
  • формування навичок колективної взаємодії;
  • виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь.

Метою самоврядування Центру є:

  • всебічне розкриття особистості учнів;
  • розвиток здібностей і талантів учнівської молоді;
  • виховання громадянина України - носія національних цінностей та загальнолюдських надбань;
  • провідна ідея: всебічний розвиток учнів через участь в органах учнівського самоврядування.

Склад учнівського самоврядування:

Плюта Ярослава - голова учнівського самоврядування

Заступники голови учнівського самоврядування: Зверховська Юлія

Секретар  - Молодушко Марина

Навчальний сектор –  Братенчук Оксана

Сектор дисципліни і порядку – Муляр Надія

Волонтерський сектор – Заяць Анастасія

Спортивний сектор – Зілінський Володимир

Інформаційний сектор – Гончарук Анастасія

Культмасовий сектор – Блонська Людмила

Соціально-побутовий сектор – Янчук Аліна

Представники навчального сектору  допомагають учням у підготовці до уроків, організації їх самоосвіти. Проводять роботу по відтворенню історичного літопису навчального закладу, сприяють проведенню зустрічей із ветеранами та цікавими людьми, допомагають викладачам у проведенні предметних декад.

Представники сектору дисципліни і порядку, який є одним із головних в системі самоврядування, здійснюють контроль за відвідуванням уроків учнями, дотриманням санітарно - гігієнічних вимог, проводять випуск стіннівок, акцій з правової освіти учнів та з боротьби зі шкідливими звичками.

Представники волонтерського сектору організовують роботу волонтерських загонів, які допомагають дітям-сиротам, ветеранам праці. Учні беруть участь у благодійних акціях, зокрема традиційною стала участь у загальноміських акціях «Від серця до серця», «Відкриваємо серця для добра». Учасники волонтерського руху відвідують дитячий будинок «Гніздечко», якому надають посильну матеріальну допомогу.

Представники спортивного сектору залучають учнів до активної діяльності у сфері спорту та туризму, організовують та проводять заходи та акції з профілактики та подолання шкідливих звичок.

Представники інформаційного сектору  постійно вивчають думку учнівського колективу про життя у Центрі, проводять конкурси на кращі стіннівки та плакати.

Представники культмасового сектору організовують цікаве і різноманітне життя учнів навчального закладу. Члени сектору допомагають в організації традиційних свят, розважальних програм, проведенні виставок, подорожей та екскурсій, залучають учнів до творчих справ.

Представники трудового сектору залучають учнів до участі у громадських роботах щодо благоустрою території Центру та гуртожитку.

Представники соціально-побутового сектору перевіряють умови проживання учнів Центру у гуртожитку, контролюють якість прибирання навчальних кабінетів та лабораторій.

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net