Шаблоны Joomla 3 тут

                                                                  

 
Шановні відвідувачі!

Державний навчальний заклад «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» – професійно-технічний навчальний заклад третього атестаційного рівня, є правонаступником створеної у 1955 році школи фабрично-заводського навчання при Вінницькому м'ясокомбінаті (з 1989 р. – професійно-технічного училища №44, з 2003 р. – Вінницького професійного ліцею переробної промисловості).

За 65 років існування навчального закладу його випускниками стали понад 12 тисяч кваліфікованих робітників м'ясопереробного, хлібопекарського і кондитерського виробництва, торгівлі та громадського харчування, більшість з яких доросли до рівня визнаних майстрів своєї справи.

Наш Центр успішно пройшов державну атестацію із загальноосвітньої та професійної підготовки (до 2024 року) і оновив ряд ліцензій, що наразі дозволяє проводити успішну підготовку фахівців різних професій переробної галузі, які користуються підвищеним попитом на регіональному ринку праці. Важливо, що діючі навчальні плани передбачають здобуття за час навчання у Центрі кількох (інтегрованих) професій, а це значно полегшує майбутнє працевлаштування наших випускників. Наразі з повним переліком професій і їх інтеграціями Ви можете ознайомитись у розділі «Вступнику». Зверніть увагу, що навчання кваліфікованих робітників за професіями м'ясопереробного, хлібопекарського та готельного профілів є унікальними пропозиціями для Вінниччини тільки від нас.

Шановні випускники 9-х класів! Ми потурбувались про те, щоб усього лиш за три наступні роки ви не тільки опанували шкільну програму 10 – 11 класів, а й здобули аж три професії, кожна з яких варта того, щоб стати вашою гордістю. До речі: цьогорічною новинкою є надсучасна професія «Майстер ресторанного обслуговування» на яку вам слід звернути увагу. І ще підкажіть батькам, що навчання у нашому Центрі безкоштовне!

Шановні випускники 11-х класів! Шкільні роки уже позаду, а двохрічний курс первинної професійної підготовки промайне швидко, залишивши не тільки масу позитивних вражень і спогадів про навчання, а і такий необхідний в сучасному світі документ про професійну освіту (також за трьома професіями). Цьогоріч ми пропонуємо вам на вибір дві нові (щойно відкриті) професії – «Майстер готельного обслуговування» і «Кулінар борошняних виробів» - сучасні і актуальні для нашого міста і області.

Якщо ж Ви, шановний госте нашого сайту, здобули освіту в минулі роки, тоді саме для Вас ми пропонуємо курсове навчання, в т. ч. за індивідуальною програмою. За кілька місяців Ви можете опанувати гостро затребувані професії «Обвалювальник м’яса», «Кухар», «Пекар», «Кондитер». Ознайомтесь з нашим сайтом і приїжджайте.

Зазначу, що якісна підготовка молоді у нашому Центрі забезпечується завдяки по-перше, сучасній матеріально-технічній базі (18 кабінетів, 6 навчальних лабораторій, навчальна майстерня, комп'ютерний клас з мережею Internet (безкоштовні Wі-Fі зони у навчальному корпусі та гуртожитку), мультимедійна аудиторія, бібліотека, актова і гімнастична зали, майданчики для ігрових видів спорту тощо), а по-друге, завдяки розвитку соціального партнерства з провідними підприємствами переробної промисловості та ресторанного господарства регіону. Базами виробничого навчання і практики учнів є ТОВ НВП «Аргон», ДП «Рітейл-Вест» (мережа «Фуршет»), ТОВ «Світ Компані Україна», ГРК «Батерфляй», «Вінницький крендель», кафе-бар «Плеяда», Астел-НС ТМ «Бабусин хліб», фірма «Тарта», піцерія «Піцца-парк», кафе-кондитерська «Примха», КВ «Гостевія», ресторан «Престиж Хол» та інші підприємства м. Вінниці та області. Завдяки цьому рівень працевлаштування наших випускників з року в рік складає більше 90 відсотків.

У Центрі працює висококваліфікований педагогічний колектив, який забезпечує надання учням повної загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. За останні роки, незважаючи на виклики пандемії і війни, досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання підготували трьох призерів міжнародних та сімох переможців обласних конкурсів фахової майстерності «Кращий за професією», чотирьох номінантів обласного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, чотирьох призерів Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів, призера обласного конкурсу з іноземної мови серед учнів ПТНЗ області «Моя професія – моє майбутнє».

Предметом нашої безумовної гордості останніх років є дві золоті, срібна та бронзова медалі за перемоги у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», срібна медаль та двічі звання лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «Інноватика в сучасній освіті», а також два гранти від Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради в рамках реалізації обласної Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області. Пишаємось і тим, що в 2021 році наш заклад здобув Гран-Прі Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та титул «Лідер професійної (професійно-технічної) освіти України».

До послуг наших учнів – соціально-психологічна служба, юридична консультація, штатний медичний працівник. В Центрі неухильно виконуються усі державні програми захисту сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Іногородня молодь забезпечується комфортним безкоштовним гуртожитком, встигаючі учні – академічними стипендіями, а статусні учні – соціальними стипендіями. Дозвілля мешканців гуртожитку організовують вихователі – дипломовані педагоги. Випускники закладу гарантовано працевлаштовуються на підприємствах наших соціальних партнерів.

Центр розміщений в екологічно-чистому районі міста, біля зручної транспортної розв'язки. В умовах воєнного стану важливим є те, що територія закладу огороджена і знаходиться під цілодобовим наглядом відомої у місті служби охорони.

Отож, ласкаво прошу ознайомитись з цим сайтом, створеним для Вас. Пишіть нам, телефонуйте і, звісно, приїжджайте. Будемо раді бачити Вас у Державному навчальному закладі "Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості".

З повагою

директор                                                                 Олег Савлук


Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net