Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Адміністрація

 

 

Савлук Олег Анатолійович – директор.

Закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, історичний факультет, 1985 р., Вінницький фінансово-економічний університет, спеціальність «Менеджмент організацій», 2010 р.

Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст вищої категорії», викладач-методист.

Нагороджений нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти України», «А. Макаренко», рядом відзнак  МВС України, Почесними грамотами - МОН України (1999, 2016), Вінницької обласної державної адміністрації  та обласної Ради (1998, 2015, 2018), Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації (2004, 2005, 2013, 2015, 2016).

Педагогічний стаж – 34 роки.

 

Стецюк Надія Петрівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Закінчила Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету, спеціальність «Фінанси», 2011 р.

Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії".

Нагороджена Почесними грамотами та подякою - Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради (2015, 2019), Департаменту освіти і науки Вінницької обладержадміністрації (2012, 2013, 2019).

Трудовий стаж - 21 років, в тому числі педагогічний стаж – 11 років.

 

Черненко Наталія Сергіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Закінчила Київський торговельно-економічний інститут у 1980 р. за спеціальністю «Економіка торгівлі». У 1984 р. закінчила Московський ордена Дружби народів кооперативний інститут, педагогічний факультет.

Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії".

Педагогічний стаж 31 рік. 

 
 

Стадник Світлана Василівна - завідувач територіального відокремленого спеціалізованого відділення, створеного у 2018 р.

Закінчила Вінницький політехнічний інститут, спеціальність "Радіотехніка", 1986 р.  Після цього впродовж 20 років працювала на інженерно-технічних та педагогічних посадах.

Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії".

Педагогічний стаж - 13 років.

Нагороджена Дипломом Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за високий рівень підготовки матеріалів регіонального огляду-конкурсу ПТНЗ на кращу організацію роботи з охорони праці (2017).

Камінна Ірина Вікторівна - старший майстер.

Закінчила Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торгівельно-економічного університету у 2007 р. за спеціальністю «Технологія харчування», у 2013р. Вінницький державний педагогічний університет ім. М Коцюбинського за спеціальністю «Мова і література (російська)»

В Центрі працює з 2018 року.

Педагогічний стаж - 13 років.

 

Островська Марина Ярославівна - головний бухгалтер.

Закінчила Державну академію статистики, обліку та аудиту. Вінницький державний аграрний університет. Здобула кваліфікацію бухгалтера та спеціаліста з обліку та аудиту.

Трудовий стаж 15 років.

Грамотно організовує роботу бухгалтерської служби, забезпечує ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених законами України.

Неодноразово заохочувалась керівництром за наполеглеву працю та сумлінне відношення до посадових обов’язків.

Осадчук Віталій Петрович - заступник директора з господарської частини.

За професією технолог обробки металів.

Трудовий стаж 45 років.

Пройшов шлях від слюсаря до начальника цеху. Довгий час працював на Вінницькому електротехнічному заводі. Володіє великим досвідом керівництва роботою з господарського обслуговування установ і організацій.

За час роботи неодноразово заохочувався наказами керівництва за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

 

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net