Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Адміністрація

 

 
Савлук Олег Анатолійовичдиректор.
Закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка, історичний факультет, 1985 р., Вінницький фінансово-економічний університет, спеціальність «Менеджмент організацій», 2010 р.
Кваліфікаційна категорія - «спеціаліст вищої категорії», викладач-методист.
Нагороджений нагрудними знаками МОН України «Відмінник освіти України», «А. Макаренко», рядом відзнак  МВС України, Почесними грамотами - МОН України (1999, 2016), Вінницької обласної державної адміністрації  та обласної Ради (1998, 2015, 2018), Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації (2004, 2005, 2013, 2015, 2016).
Педагогічний стаж – 36 років.


 
Федчук Наталя Сергіївна - заступник директора з  навчально-виробничої роботи.
Закінчила Вінницький технолого-економічний технікум Київського національного торгово-економічного університету у (2001) за спеціальністю "Технологія харчування" та Вінницький державний педагогічний університет у 2009 році за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти".
Нагороджена почесною грамотою Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації (2022).
Педагогічний стаж - 19 років.
   
     
 
Черненко Наталія Сергіївна - заступник директора з навчально-виховної роботи.
Закінчила Київський торговельно-економічний інститут у (1980) за спеціальністю «Економіка торгівлі» та  педагогічний факультет  Московського кооперативного інституту (1984).  
Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії".
Педагогічний стаж 32 роки.
 
 
Стадник Світлана Василівна - завідувач територіального відокремленого спеціалізованого відділення, створеного у 2018 р.
Закінчила Вінницький політехнічний інститут, спеціальність "Радіотехніка" у 1986 р.  Після цього впродовж 20 років працювала на інженерно-технічних та педагогічних посадах.
Кваліфікаційна категорія - "спеціаліст вищої категорії".
Педагогічний стаж - 15 років.
Нагороджена Дипломом Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за високий рівень підготовки матеріалів регіонального огляду-конкурсу ПТНЗ на кращу організацію роботи з охорони праці (2017), почесною грамотою Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації (2022).
 
 
Островська Марина Ярославівна - головний бухгалтер.
Закінчила Державну академію статистики, обліку та аудиту. Вінницький державний аграрний університет. Здобула кваліфікацію бухгалтера та спеціаліста з обліку та аудиту.
Трудовий стаж 16 років.
Грамотно організовує роботу бухгалтерської служби, забезпечує ведення бухгалтерського обліку, дотримуючись єдиних методологічних засад, встановлених законами України.
Неодноразово заохочувалась керівництвом за наполегливу працю та сумлінне відношення до посадових обов’язків.
 
 
Осадчук Віталій Петрович - завідуючий господарством.
За професією технолог обробки металів.
Трудовий стаж 46 років.
Пройшов шлях від слюсаря до начальника цеху. Довгий час працював на Вінницькому електротехнічному заводі. Володіє великим досвідом керівництва роботою з господарського обслуговування установ і організацій.
За час роботи неодноразово заохочувався керівництва за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

 

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net