Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Редколегія сайту

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

Наш сайт створений з метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, формування позитивного іміджу навчального закладу та включення його в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет.

Основним завданням сайту є систематичне оперативне інформування учасників освітнього процесу та широкої громадськості про життя і діяльність Центру, демонстрація досягнень педагогічного і учнівського колективів, забезпечення обміну педагогічним досвідом.

Інформаційний ресурс Сайту є відкритим та загальнодоступним, а його формат зручний у використанні. Швидко знайти потрібну інформацію допоможуть рубрики, кожна з яких містить відповідний їй інформативний матеріал.

Сподіваємося, Ваше перебування на нашому інформаційному ресурсі буде пізнавальним і приємним. Будемо раді, якщо розміщена інформація стане цікавою і корисною для Вас!

Свої пропозиції та зауваження по роботі веб-сайту, коментарі щодо публікацій, можете залишати в рубриці «Гостьова книга». Якщо бажаєте особисто висловитись щодо наявної інформації, можете написати нам на сторінці «Зворотній зв'язок».

Усі розміщені на сайті матеріали є інтелектуальною власністю педагогічного колективу Центру. Їх використання з будь-якою метою можливе лише за умови дотримання норм чинного законодавства та дозволяється у разі надання прямого посилання (для Інтернет-видань — гіперпосилання) на безпосередню адресу головної сторінки Сайту: www.vcptopp.vn.ua.

 

РЕДКОЛЕГІЯ САЙТУ

 

 

Адміністратор сайту

Черненко Д.Ю.,

викладач інформаційних технологій

Шеф-редактор

Станіславова Я.А.,

керівник гуртка

Редактор сайту

Бессараб О.В.,

викладач української мови 
 

 

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net