Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Редколегія сайту

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Державного навчального закладу «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

Наш сайт створений з метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, формування позитивного іміджу навчального закладу та включення його в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет.

Основним завданням сайту є систематичне оперативне інформування учасників освітнього процесу та широкої громадськості про життя і діяльність Центру, демонстрація досягнень педагогічного і учнівського колективів, забезпечення обміну педагогічним досвідом.

Інформаційний ресурс Сайту є відкритим та загальнодоступним, а його формат зручний у використанні. Швидко знайти потрібну інформацію допоможуть рубрики, кожна з яких містить відповідний їй інформативний матеріал.

Сподіваємося, Ваше перебування на нашому інформаційному ресурсі буде пізнавальним і приємним. Будемо раді, якщо розміщена інформація стане цікавою і корисною для Вас!

Свої пропозиції та зауваження по роботі веб-сайту, коментарі щодо публікацій, можете залишати в рубриці «Гостьова книга». Якщо бажаєте особисто висловитись щодо наявної інформації, можете написати нам на сторінці «Зворотній зв'язок».

Усі розміщені на сайті матеріали є інтелектуальною власністю педагогічного колективу Центру. Їх використання з будь-якою метою можливе лише за умови дотримання норм чинного законодавства та дозволяється у разі надання прямого посилання (для Інтернет-видань — гіперпосилання) на безпосередню адресу головної сторінки Сайту: www.vcptopp.vn.ua.

З повагою
керівник сайту                                                                                  І.О. Захарчук

РЕДКОЛЕГІЯ САЙТУ

Керівник сайту - Захарчук І.О., методист Центру.
Відповідає за загальну редакцію та документальний супровід сайту

Інформаційний редактор - Петренко В.О., викладач.
Забезпечує збір та оперативне поповнення інформацією

         

Бессараб О.В. - голова методичної комісії  загальноосвітної підготовки                         

       

Бабчинська С.В. - голова  методичної комісії виховної роботи

       

Федчук Н.С. - голова методичної комісії  професійної підготовки  

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net