Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Ветерани ДНЗ ВЦПТО ПП

 

       Наш навчальний заклад має багату історію, що бере свій початок у середині минулого століття. З 1955 року він дав путівку в життя багатьом випускникам, що стали кваліфікованими фахівцями своєї справи і просто гарними людьми. Але кожен навчальний заклад  - це передусім  педагогічний колектив, це саме ті люди, що своєю невтомною і самовідданою працею сприяли розбудові Центру та вдосконаленню навчально-виховного процесу.

    Напередодні Різдва Христового та Нового року за ініціативи директора Центру Савлука О.А. педагогічні працівники відвідали наших старших колег – ветеранів Центру. Молодші колеги вручили подарунки та привітали з прийдешніми святами, розповіли про те, чим живе заклад сьогодні, довідалися про життя і потреби ветеранів. На жаль, більшість із цих людей, що багато років віддали педагогічній праці, сьогодні, у цей нелегкий для всієї країни час, потребують матеріальної та моральної  підтримки. Саме тому такі зустрічі, що вже стали традиційними, є дуже приємними та очікуваними  як для теперішнього колективу Центру, так і для тих, хто працював тут у минулому. Для молоді це унікальна   можливість поспілкуватися із старшим поколінням педагогів, доторкнутись до мудрості і досвіду, а для ветеранів  - відчути, що їх поважають та не забувають у стінах рідного навчальному закладу, якому віддали стільки років життя.

    Тож не забуваймо у ці передсвяткові дні, що ми й самі можемо творити маленькі дива, приносити радість і розраду тим, хто поруч з нами. З Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком! Віримо, що вони принесуть усім українцям один такий жаданий подарунок – Перемогу! Все буде Україна!


Безцінна роль наставника

  Невід'ємною частиною кожного навчального закладу є його інженерно-педагогічний колектив. Протягом майже тридцяти років заступником директора з навчально-виробничої роботи пропрацювала Шиліна З.С. Маючи диплом інженера-технолога м’ясопереробного профілю, вона досконало володіла основами педагогічних знань. В процесі роботи Шиліна З.С. вміло ділилась своїм досвідом з викладачами та майстрами виробничого навчання і, як викладач спецдисциплін, свої знання передавала учням.
  Майже все своє трудове життя з 1957 по 1987 рік в навчальному закладі працював майстром виробничого навчання Гонта М.І. На початку 60-х років до навчального закладу на посади майстрів виробничого навчання прийшли його колишні випускники: Ромашкан Л.Л., Воробієнко Т.М., Перетяжко Г.Ф.; дещо пізніше - Гончарук Є.О., Цегельнюк Л.С.

  Багато років на посаді старшого майстра відпрацювала Рахвалова А.С. Велику роботу з навчання і виховання молодого покоління робітників протягом всього періоду існування навчального закладу здійснювали викладачі спеціальних дисциплін. Серед них: Барзак М.М. - викладач анатомії сільськогосподарських тварин, Шилін Г.В. - викладач спецтехнології, Кутова В.П. - викладач загальної технології м'яса і анатомії тварин, Цегельнюк Л.С., Усата Т.А., Салюк В.В - викладачі спецдисциплін, Ромашкан Л.Л. - викладач спецдисциплін, який з 1990 по 2002 рік працював заступником директора з навчально-виробничої роботи.

Багато випускників колишньої школи ФЗН Вінницького м'ясокомбінату в свій час закінчили середні-спеціальні та вищі навчальні заклади і працювали керівниками різного рівня на підприємствах м'ясної промисловості та інших підприємствах Вінницької області та України. Це:

- Ковальський Володимир Анатолійович - технолог Вінницького м’ясокомбінату,

- Войтюк Іван Романович - начальник ковбасного цеху Вінницького м’ясокомбінату,

- Кушнір Пилип Іванович - директор Тульчинського м’ясокомбінату,

- Сотник Зіна Петрівна - ветлікар Вінницького м'ясокомбінату, 

- Дяченко Геннадій Якович - начальник холодильника Вінницького м’ясокомбінату, 

- Безпалько Валерій Григорович - голова КСП с. Стрижавка,

- Сич Олександр - головний інженер Барського хлібозаводу та багато інших.

Протягом всіх років існування навчального закладу учні проходили виробниче навчання безпосередньо на робочих місцях Вінницького м’ясокомбінату. Цим вони надавали відчутну допомогу колективу підприємства у виконанні державних планів і завдань по випуску м’яса та м’ясопродуктів.

За піввіковий шлях свого існування зі стін навчального закаду випущено близько 9 тисяч кваліфікованих робітників громадського харчування, хлібопекарського виробництва, торгово-комерційної діяльності і галузі економіки, електротехнічного виробництва та автомобільного транспорту.

В різні роки інженерно-педагогічний колектив цього навчального закладу очолювали:

- Бородокін Ю.О. - з 1954 по 1957 р.

- Ковальова Є.В.  - з 1957 по 1963 р.

- Редька М.С. - з 1963 по 1974 р.

- Луцкер Б.М. - з 1974 по 1986 р.

- Кутова В.П. - з 1986 по 1990 р.

- Архипчук Е.І. - із 1990 по 2002 р.

- Мартинюк Л.В. - із 2002 по 2013 р.

З весни 2013 року обов'язки директора виконував заступник з навчально-виробничого навчання Савлук Олег Анатолійович, представник педагогічної династії, нагороджений за багаторічну освітню діяльність нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» та «А. Макаренко». 

У липні 2014 року  Савлука О.А. призначено директором ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

Олег Анатолійович поєднує в собі вчителя, методиста і організатора навчально-виховного процесу, володіє високим рівнем професіоналізму. За час його керівництва навчальний заклад успішно пройшов атестацію із загальноосвітньої та професійної підготовки і оновив ліцензії, що дозволить надалі проводити багатопрофільну підготовку фахівців різних професій, які користуються підвищеним попитом на регіональному ринку праці.

За  ініціативою Савлука Олега Анатолійовича з 2013 року налагоджено систематичну роботу  з ветеранами навчального закладу. ​Це люди, які майже все своє  трудове життя присвятили навчанню та вихованню молоді. Деякі з них і самі є випускниками закладу та багато років пропрацювали в ньому на різних посадах.

На фото (зліва направо):  Перетяжко Галина Федорівна, Шелепко Ігор Йосипович, Ромашкан Леонід Лук'янович, Савлук Олег Анатолійович, Пасєка Катерина Андріївна, Чернуха Тамара Григорівна, Воробієнко Тетяна Миколаївна, Салюк Ванда Володимирівна

Наші ветерани мають великий педагогічний досвід у справі підготовки кваліфікованих робітників переробної промисловості, тому вони є частими гостями на виховних годинах, тематичних заходах та різноманітних урочистостях.

На фото (зліва направо): Салюк Ванда Володимирівна, Перетяжко Галина Федорівна, Ромашкан Леонід Лук'янович, Воробієнко Тетяна Миколаївна, Цукрова Світлана Яківна, Савлук Олег Анатолійович, Пасєка Катерина Андріївна, Дацюк Олена Степанівна, Чернуха Тамара Григорівна, Андрух Павло Васильович. 

Ветерани Центру - наші гості на святкуванні Дня працівника освіти

   

Ветерани Центру на зустрічі з учнями

  

  

Викладачі та майстри беруть інтерв'ю у ветеранів Центру 

Фотомандрівка у минуле

Важливе значення має співпраця з ветеранами під час роботи над створенням історично-етнографічного музею при навчальному закладі. Левову частку історичної експозиції  становлять  фотоматеріали,  спогади про організацію  навчально-виховного  процесу, зібрані викладачами та учнями в процесі спілкування з ветеранами.

Предметом гордості колективу Центру є перемоги у Всеукраїнських виставках "Інноватика в освіті України” та "Сучасні навчальні заклади", які принесли нам золоту та срібну медалі. Після набуття у 2014 році статусу Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті" колектив Центру виборов звання лауреату конкурсу ІІ ступеня. У 2012 та 2014 роках навчальний заклад виграв Гранти від Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради в рамках реалізації обласної Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області.

Сьогодні Центр є перспективним навчальним закладом, який тісно співпрацює з провідними підприємствами області. До їх числа належать: ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ НВП «Аргон» (мережа «Грош»), ДП «Рітейл Центр» (мережа «Фуршет»), ТОВ ГК «Ритм» (ресторани «Ташкент», «Колиба»), НТП ТОВ – фірма «Хайтек» ЛТД, ресторани «Плеяда», «Панорама», «Арталь», «БуГай», «River City», «Вокка», «Grill Pub», база відпочинку «Галчонок» в смт. Затока Одеської області.

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net