Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Матеріально-технічне забезпечення

   Майновий комплекс Центру має загальну площу 1419,6 м2, включає в себе п’ятиповерховий корпус, в якому розміщені навчальні приміщення, гуртожиток та котельню.

  До складу навчального комплексу входить 15 навчальних кабінетів, 5 навчальних лабораторій, 1 майстерня, їдальня, спортивний зал, конференц-зал, бібліотека та гуртожиток на 190 осіб.

   Адміністративні приміщення Центру складають 267,96 м2; господарські приміщення – 146,9 м2.

   Навчальний заклад має власну котельню площею 263,7 м2.

  Для проведення уроків фізичної культури та здоров'я, спортивних змагань у осінній та весняний періоди в центрі наявний спортивний майданчик, який включає в себе футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, перекладини, тренажери, бігову доріжку.

  Навчальний процес у Центрі організовано за кабінетною системою. Навчальні приміщення обладнані відповідно до вимог навчальних програм. Технічний стан корпусу та навчальних приміщень задовільний. Будівля та приміщення Центру відповідають санітарно-гігієнічним та протипожежним вимогам. В навчальних приміщеннях наявні акти-дозволи на проведення занять, атестаційні листи, паспорти кабінетів та графіки їх роботи. В лабораторіях, майстернях та кабінеті інформатики та інформаційних технологій є акти обстеження робочих місць майстра та викладача. В усіх навчальних кабінетах наявні куточки з техніки безпеки, а в лабораторіях і майстерні – з охорони праці.

   В кабінетах загальнопрофесійної і професійно-теоретичної підготовок, лабораторії, майстерні, спортзалі наявне комплексно-методичне забезпечення, яке включає навчально-плануючу та програмну документацію, матеріали для викладача (методичні рекомендації, розробки уроків), матеріали для контролю рівня знань учнів (тексти контрольних робіт, тестові завдання, завдання для самостійної та індивідуальної роботи), дидактичні засоби навчання (схеми, таблиці, опорні конспекти, інструкції для проведення лабораторно-практичних робіт тощо), перелік наявної та необхідної літератури. В окремих кабінетах наявні технічні засоби навчання (комп’ютер з відповідним програмним забезпеченням, телевізор, DVD програвач, проектор та екран для нього).

   Постійне оформлення кабінетів включає державну символіку України, учнівські куточки, тематичні стенди, змінні експозиції.

 

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net