Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Матеріально-технічне забезпечення

ДНЗ «Вінницький ЦПТО переробної промисловості» розміщений у головному корпусі по вул. Ватутіна, б.72, м. Вінниця та приміщеннях територіально відокремленого спеціалізованого відділення за адресами вул. Гонти, 39, 41 і вул. князів Коріантовичів, 3.

Майновий комплекс головного комплексу має загальну площу 4513,4 м2   включає в себе п'ятиповерховий корпус, в якому знаходиться навчальні приміщення, гуртожиток. Теплопостачання здійснює газова водогрійна котельня, розміщена на території закладу.

До складу навчального комплексу входить 16  навчальних кабінетів, 7 навчальних лабораторій, майстерня, їдальня, гімнастичний зал, конференц-зал, бібліотека та гуртожиток на 227 осіб.

    

 

    

Для проведення уроків фізичної культури та здоров'я, спортивних змагань, у осінній та весняний періоди в Центрі функціонує багатосекторний спортивний майданчик, який включає в себе футбольне поле, баскетбольну та волейбольну площадки, перекладини, тренажери, бігову доріжку.

Навчальні приміщення обладнані відповідно до вимог державних стандартів та навчальних програм. Технічний стан корпусу та приміщень задовільний. В навчальних приміщеннях наявні акти-дозволи на проведення занять, атестаційні листи, паспорти кабінетів та графіки їх роботи. В лабораторіях, майстернях та кабінеті інформатики та інформаційних технологій є акти обстеження робочих місць майстра та викладача. В усіх навчальних кабінетах наявні куточки з техніки безпеки, а в лабораторіях і майстерні - з охорони праці. Будівля та приміщення Центру відповідають санітарно-гігієнічним та протипожежним вимогам.

В кабінетах загально-професійної і професійно-теоретичної підготовок, лабораторіях,  майстерні, гімнастичному залі наявне комплексно-методичне забезпечення, яке включає плануючу та програмну документацію, матеріали для викладача (методичні рекомендації, розробки уроків), матеріали для контролю рівня знань учнів (тексти контрольних робіт, тестові завдання, завдання для самостійної та індивідуальної роботи), дидактичні засоби навчання (схеми, таблиці, опорні конспекти, інструкції для проведення лабораторно-практичних робіт тощо), переліки наявної та необхідної літератури. В кабінетах використовуються технічні засоби навчання (комп'ютери  з відповідним програмним забезпеченням, телевізори, проектори та екрани для них тощо).

   

  

Постійне оформлення кабінетів включає державну символіку України, учнівські  куточки, тематичні стенди, змінні експозиції, медичні аптечки.

16.06.2020 у Центрі  гостинно розчинила свої двері нова актова зала. Це просторе, світле приміщення, в якому зроблено капітальний ремонт за кошти навчального закладу.  Зала укомплектована новими сучасними меблями та мультимедійним обладнанням. Використання нового освітнього простору надасть можливість якісно, на високому рівні проводити святкові заходи та інші заняття художньо-естетичного спрямування з метою організації гармонійного розвитку учнів Центру.

Матеріально-технічного забезпечення освітньої діяльності на II рівні професійної (професійно-технічної) освіти
 

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net