Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Зимові педагогічні читання

З 04 01.2021 по 06.01.2021р. в Центрі відбулись зимові педагогічні читання, як один із способів підвищення педагогічної майстерності, спрямований на обмін досвідом  з навчання та виховання здобувачів освіти. Графік читань був досить насиченим: всього заплановано та проведено 17 заходів, більшість з яких мали практичний характер.

Відкрив педагогічні читання директор Центру  Савлук О.А., який наголосив на важливості даної форми роботи у підвищенні професійної компетентності педагогів та побажав усім  учасникам творчої та плідної співпраці.

Велику увагу цьогоріч приділили проблемі підвищення ефективності дистанційного навчання та цифрової грамотності. Методист Гандзій  О.В. виступила із доповіддю «Як зробити дистанційне навчання ефективним», дала корисні поради викладачам для проведення дистанційних уроків, підвищення зворотного зв’язку, «боротьби зі списуванням», представила інструменти для оцінювання та  надала рекомендації до створення контенту для самоперевірки. Досвідом гейміфікації у сучасному освітньому процесі поділилися викладачі Федчук Н.С. та Любарська Н.В.

Нині актуальним питанням є оздоровчі системи в умовах карантину, які представила викладач фізичної культури Пухнюк Г.П.

 Викладачі загальноосвітніх предметів провели практичні заняття: Бессараб О.В «Робота з Google Формами», Демченко Т.М. «Bandicam – програмне забезпечення для запису з екрану та вебкамери», Шевчук  Т.М. «Створення веб-квесту у додатку Google Сайти», Пічкур Ю.Л. «Онлайн-тести від «Всеосвіта» для організації ефективної цифрової взаємодії із здобувачами освіти».

Військовий керівник Довбиш Л.О. та медична сестра Казачинська І.С. організували відпрацювання дій педагогічного колективу та чергових сил Центру при виникненні пожежі.

В рамках реалізації науково-методичної проблеми Центру «Вдосконалення змісту, форм і методів навчання для

формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників  до підприємницької діяльності та їх фахової самореалізації» та участі у Всеукраїнському експерименті було організовано онлайн зустріч на тему: «Правовий супровід підприємницької діяльності» з Віталієм Головенько. Керуючим адвокатським бюро, член Асоціації працівників України пан Віталій дав вичерпні відповіді на актуальні питання щодо правових аспектів підприємницької діяльності.

Також темі формування підприємницької компетентності здобувача освіти у сфері переробної промисловості був присвячений виступ соціального педагога Черненко Н.С.

А от не відкладати справи на потім, завжди бути попереду навчала педагогічний колектив практичний психолог Марчук С.В., провівши диспут «Прокрастинація як типова соціально-психологічна проблема суспільства».

Традиційною складовою зимових педагогічних читань стало проведення майстер-класів. Майстер виробничого навчання Войтович А.Г. разом  з колективом створили зимовий настрій виготовленням «Сніговика з шоколаду», а керівник гуртка Крива О.В. поділилась вмінням витворити скандинавського Домовика. Завершились педагогічні читання солодкою нотою: майстер виробничого навчання Пацерук  Н.В. розкрила секрети випікання смачних «Карпатських мушлів» із заварного тіста.

Підводячи підсумки зимових педагогічних читань, учасники обмінялись думками про значення та користь проведених заходів та відмітили високий методичний і науковий рівень їх організації.

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net