Шаблоны Joomla 3 тут

Кухар

Кваліфікація "Кухар 3 розряду" 

Немає високооплачуваних професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім.

Їжа була і є однією з умов приємного існування людини – ця умова була актуальна і тисячі років тому. А готує та подає смачні страви – кухар.

Кухар — одна з найдавніших і вічно сучасна професія.

Професія кухаря надзвичайна – творча і водночас дуже відповідальна, важка і неймовірно цікава. Хтось мріє про неї з дитинства, а хтось обирає вже в дорослому житті. Сьогодні, як і впродовж багатьох століть, ця професія затребувана, адже людина постійно потребує їжі, бажано не тільки смачної, але й корисної.

Для фахівця в кулінарному мистецтві важливим є поєднання точності і багатої творчої фантазії, відмінної пам'яті і високої креативності. Увага, охайність і високий рівень організованості характеризують фахівця високого рівня. Для кухаря, який прагне досягти вершин професійної майстерності, необхідна витривалість, що поєднується з високим рівнем стресостійкості. Крім того, ті, хто вміє працювати в команді, зможуть швидше адаптуватися і розвинути свої кулінарні навички та вміння.

         

  

   

Якщо ви мрієте стати кухарем, радимо вам зробити один крок – зв’яжіться з нами і ми допоможемо втілити вашу мрію в життя!

Перспективи працевлаштування

Підприємства ресторанного господарства. Послуги з постачання готової їжі.

кухарі  кухарі

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net