Шаблоны Joomla 3 тут

Гуртки

Одним із пріоритетних завдань позаурочної виховної роботи у Центрі є реалізація на практиці особистісно зорієнтованого підходу до кожної молодої людини. Важливу роль у цьому процесі відіграє гурткова робота, яка здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців та з використанням різних організаційних форм роботи. У нашому навчальному закладі  створені всі умови для того, щоб учні змогли проявити і розвинути свої таланти і здібності, змістовно та цікаво проводити вільний час. З цією метою в центрі функціонує 25 гуртків різного спрямування.

Слухаючи і використовуючи рідну мову у повсякденному житті, ми рідко задумуємось над тим, яким неоціненним багатством ми володіємо. Звуки, утворені від них слова та речення сприймаються нами як щось звичайне, буденне, пересічне. А тим часом мова – одне з найважливіших, найдавніших і найзагадковіших явищ у світі. Щоб збагнути таємницю слова і мови,  Бессараб Олена Володимирівна на заняттях гуртка «Рідне слово» навчає учнів вміло черпати із мовних скарбів все найточніше і найбарвистіше для висловлення власних думок.

Метою діяльності народознавчого гуртка «Краєзнавець», який очолює Олександра Володимирівна Гандзій, є залучення учнівської молоді до вивчення життя рідного народу від його витоків до сьогодення. Гуртківці збирають та досліджують фольклор, традиції, елементи народного побуту  та господарства, беруть активну участь у підготовці та проведенні заходів народознавчої тематики.

Тетяна Миколаївна Демченко, керівник гуртка «English club», вчить учнів культурі спілкування, яка прийнята у сучасному цивілізованому світі, поглиблює та вдосконалює знання, вміння та навички учнів з англійської мови, розвиває фонетичний слух, збагачує активний та пасивний словниковий запас. Учні з великим задоволенням переглядають фільми в оригіналі.

Уміння створювати якісні і цікаві web-сайти, використовувати засоби інформаційних технологій наразі стає однією з найважливіших складових інформаційної культури людини, адже від того, як вона зможе представити світовому інформаційному просторі себе, коло своїх професійних та особистих інтересів залежить успішність її кар’єри. Стійкий інтерес до технічної творчості формує Петренко Вікторія Олексіївна керівник гуртка «Цікавий знаток».

Удосконалювати та розширювати вміння та трудові навички  навчають Поліщук Марія Анатоліївна, гурток «Кулінарні сходинки», Ольга Вікторівна Зайчікова, гурток  «Смаколики», Лілія Володимирівна Любунь, гурток «Карамелька», Світлана Анатоліївна Поліщук, гурток «Ресторатор», Тетяна Володимирівна Щавінська, гурток «Кулінарний креатин», Віта Євгенівна Бондаренко, гурток «Ласкаво просимо», Наталія Олександрівна Дзісь «Калейдоскоп кондитера». Заняття у цих гуртках пробуджують  допитливість, розвивають естетичний смак, формують в учнів кулінарний світогляд, навички поводження з різноманітними засобами праці.

На заняттях гуртка «Колосок» Могир Наталія Анатоліївна навчає учнів правильно користуватися ножами для карвінгу, виконувати фігурну нарізку овочів та фруктів, складати композиції та прикрашати страви.

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net