Гуртки
Одним із пріоритетних завдань позаурочної виховної роботи у Центрі є реалізація на практиці особистісно зорієнтованого підходу до кожної молодої людини. Важливу роль у цьому процесі відіграє гурткова робота, яка здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців та з використанням різних організаційних форм роботи. У нашому навчальному закладі створені всі умови для того, щоб учні змогли проявити і розвинути свої таланти і здібності, змістовно та цікаво проводити вільний час. З цією метою в центрі функціонує 16 гуртків різного спрямування.
З метою підведення підсумків роботи гуртків Центру, сприяння реалізації творчих задумів, пробудження у молоді поваги до національно-культурної спадщини в Центрі відповідно до Плану виховної роботи було проведено конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". Кращі роботи подані в ЦЕВ для участі в обласному етапі конкурса "Знай і люби свій край".
Щорічно в навчальному закладі проводиться конкурс стіннівок "Зимові фантазії".
За результатами конкурсу призові місця здобули наступні групи:
В І семестрі 2019-2020 навчальному році було проведено конкурс «Найкращий учнівський куточок» (згідно Положення про конкурс), з метою формування умов для формування інформаційного простору в групі і розвитку учнівського самоврядування; формування і укріплення традицій колективу групи.
За результатами конкурсу призові місця у рейтинговій таблиці здобули наступні групи:
Дякуємо усім навчальним групам за активну участь у конкурсі. Бажаємо нових творчих звершень.
Слухаючи і використовуючи рідну мову у повсякденному житті, ми рідко задумуємось над тим, яким неоціненним багатством ми володіємо. Звуки, утворені від них слова та речення сприймаються нами як щось звичайне, буденне, пересічне. А тим часом мова – одне з найважливіших, найдавніших і найзагадковіших явищ у світі. Щоб збагнути таємницю слова і мови, Бессараб Олена Володимирівна на заняттях гуртка «Рідне слово» навчає учнів вміло черпати із мовних скарбів все найточніше і найбарвистіше для висловлення власних думок.
Метою діяльності народознавчого гуртка «Краєзнавець», який очолює Олександра Володимирівна Гандзій, є залучення учнівської молоді до вивчення життя рідного народу від його витоків до сьогодення. Гуртківці збирають та досліджують фольклор, традиції, елементи народного побуту та господарства, беруть активну участь у підготовці та проведенні заходів народознавчої тематики.
Тетяна Миколаївна Демченко, керівник гуртка «English club», вчить учнів культурі спілкування, яка прийнята у сучасному цивілізованому світі, поглиблює та вдосконалює знання, вміння та навички учнів з англійської мови, розвиває фонетичний слух, збагачує активний та пасивний словниковий запас. Учні з великим задоволенням переглядають фільми в оригіналі.
Уміння створювати якісні і цікаві web-сайти, використовувати засоби інформаційних технологій наразі стає однією з найважливіших складових інформаційної культури людини, адже від того, як вона зможе представити світовому інформаційному просторі себе, коло своїх професійних та особистих інтересів залежить успішність її кар’єри. Стійкий інтерес до технічної творчості формує Петренко Вікторія Олексіївна керівник гуртка «Цікавий знаток».
Удосконалювати та розширювати вміння та трудові навички навчають Наталя Володимирівна Пацерук - гурток «Смаколики», Лілія Володимирівна Любунь - гурток «Карамелька», Світлана Анатоліївна Поліщук - гурток «Умілі ручки», Тетяна Володимирівна Щавінська - гурток «Ревізор», Віта Євгенівна Бондаренко - гурток «Ресторатор», Побережиць Яна Олександрівна - гурток «Food-флористика», Ольга Анатоліївна Бушинська - гурток «Гурман».
Заняття у цих гуртках пробуджують допитливість, розвивають естетичний смак, формують в учнів кулінарний світогляд, навички поводження з різноманітними засобами праці.
На заняттях гуртка «Колосок» Могир Наталія Анатоліївна навчає учнів правильно користуватися ножами для карвінгу, виконувати фігурну нарізку овочів та фруктів, складати композиції та прикрашати страви.