Шаблоны Joomla 3 тут

Центр кар'єри

          Професія - сьогодні, кар'єра - завтра, успіх - завжди! 

   Центр кар’єри – це перший помічник для майбутніх кваліфікованих робітників у пошуку роботи своєї мрії та  успішному  працевлаштуванні, надійний партнер для роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву для підприємств переробної промисловості та ресторанного бізнесу. А також порадник для абітурієнтів у визначенні майбутньої професії.

Наказ створення Центру кар'єри
 
 
Сходинками кар’єри

   З початком навчального року продовжив свою роботу Центр кар’єри. Уже з перших днів Центр знайомить учнів нового набору із напрямками своєї діяльності, організовує різноманітні заходи згідно з планом роботи та проводить індивідуальні юридичні, психологічні і профорієнтаційні консультації з усіма учнями.Напрямки діяльності Центру кар’єри:

• Профорієнтаційна робота зі здобувачами освіти шкіл області,
незайнятим дорослим населенням: діагностика, консультації, якісний
професійний відбір та професійна адаптація;
• Забезпечення координації дій з органами виконавчої влади, службами
зайнятості населення, роботодавцями щодо вивчення та узгодження
реальних потреб ринку праці та освітніх послуг;
• професійна самореалізація здобувачів освіти шляхом формування їх
активної життєвої позиції;
• роз’яснення законодавчих аспектів працевлаштування;
• сприяння розвитку підприємницької ініціативи;
• опанування навичками самопрезентації;
• підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми та основними
правилами працевлаштування та міграції;
• моніторинг працевлаштування та кар’єрного росту випускників.

 

ТРЕНІНГ «БАР’ЄРИ СПІЛКУВАННЯ»

   Комунікація є важливим чинником існування суспільства, оскільки суспільства без спілкування не буває. Згідно плану роботи «Центру кар’єри» соціальним педагогом Краснюк Альбіною Андріївною був проведений тренінг «Бар’єри спілкування» з учнями ІІІ курсу.   Метою заняття було: розвинути комунікативні навички, уміння контактувати, виявляти свою життєву позицію, співпрацювати з іншими. Обговорювалися такі питання:. «Чи дійсно є бар’єри у спілкуванні?» «Що ж заважає людям спілкуватися, а що допомагає?»


 

   Проведені вправи сприяли підвищенню самооцінки, розвитку навичок командної взаємодії та розвитку навичок невербального спілкування.

   Учні отримали позитивні враження та налаштування на найвищий результат.


         Моя успішна кар’єра в моїх руках!

   Кожен із нас одного разу стане на порозі дорослого життя. І однією із найголовніших сходинок є професійна кар’єра. В сучасному суспільстві кар’єра вважається однією з головних складових успіху, а рух вгору кар’єрними сходами, межею мрій для багатьох. Але спочатку варто визначитись із основним питанням: моя майбутня кар’єра, яка вона? Насправді, майбутня кар’єра в цілому залежить від вибору професії. Успіхи у ній дають можливості для цікавого життя. Це матеріальна забезпеченість, можливість подорожувати, побачити світ, спілкуватися з непересічними людьми. Потрібно вибирати лише те, що буде вам до душі. Ми працюємо, навчаємось та інколи навіть не знаємо про минуле людини, досягнення, захоплення чи таланти. Саме тому в Центрі було започатковано новий проект «Історія успіху» у рамках роботи Центру кар’єри. Запрошуємо вас ознайомитися з успіхами наших випускників!

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net