Шаблоны Joomla 3 тут

Центр кар'єри

          Професія - сьогодні, кар'єра - завтра, успіх - завжди! 

   Центр кар’єри – це перший помічник для майбутніх кваліфікованих робітників у пошуку роботи своєї мрії та  успішному  працевлаштуванні, надійний партнер для роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву для підприємств переробної промисловості та ресторанного бізнесу. А також порадник для абітурієнтів у визначенні майбутньої професії.

Наказ створення Центру кар'єри
 
 
Сходинками кар’єри

   З початком навчального року продовжив свою роботу Центр кар’єри. Уже з перших днів Центр знайомить учнів нового набору із напрямками своєї діяльності, організовує різноманітні заходи згідно з планом роботи та проводить індивідуальні юридичні, психологічні і профорієнтаційні консультації з усіма учнями.Напрямки діяльності Центру кар’єри:

• Профорієнтаційна робота зі здобувачами освіти шкіл області,
незайнятим дорослим населенням: діагностика, консультації, якісний
професійний відбір та професійна адаптація;
• Забезпечення координації дій з органами виконавчої влади, службами
зайнятості населення, роботодавцями щодо вивчення та узгодження
реальних потреб ринку праці та освітніх послуг;
• професійна самореалізація здобувачів освіти шляхом формування їх
активної життєвої позиції;
• роз’яснення законодавчих аспектів працевлаштування;
• сприяння розвитку підприємницької ініціативи;
• опанування навичками самопрезентації;
• підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми та основними
правилами працевлаштування та міграції;
• моніторинг працевлаштування та кар’єрного росту випускників.

 
 
 
Семінар «Моя  професійна візитка»
 
   Згідно з планом роботи «Центру кар’єри» заступником директора з навчально-виховної роботи Черненко Н.С. був проведений семінар «Моя професійна візитка» із здобувачами освіти ІІІ-го курс.
  Практика показує, що пошук роботи за допомогою телефону є одним із ефективних способів потрапити на співбесіду і отримати згодом роботу. Семінар дав можливість оволодіти технікою розмови по телефону і навчитися себе презентувати.
 
 
 
 
 
Конкурс бізнес-ідей "Власна справа"
 
31.01.2023 в Центрі відбулася заключна частина конкурсу «Власна справа». Конкурс проводився серед учнів Центру з метою розвитку підприємницьких компетентностей, творчої активності, виявлення обдарованої молоді; виховання ініціативності та самостійності, розвитку навичок ефективної комунікації, публічної презентації, стимулювання здобувачів освіти до започаткування та ведення власного бізнесу, пошуку сучасних бізнес-ідей, що можуть стати стартовим майданчиком для побудови власної справи. У конкурсі взяли  участь  учні, які мріють у майбутньому розпочати власну справу. У фіналі конкурсу були обрані власники найцікавіших та перспективніших проєктів.

  Найактивнішими учасниками конкурсу «Власна справа» стали: учні групи КВК-20 Зварич Анна, Масленніков Володимир, Христорис Павло; учні групи КБК-22с Марчук Андрій, Зеленько Дарина; учні групи КР-22 Коваленко Владислав, Гайда Ростислав; учениця групи КОБ-20 Заяць Мирослава та учениця групи КПК-20 Лук'янова Іванна. 


 
   Бажаємо учасникам, щоб у майбутньому їхні проєкти стали не мрією, а дійсністю.

 
ТРЕНІНГ «БАР’ЄРИ СПІЛКУВАННЯ»

   Комунікація є важливим чинником існування суспільства, оскільки суспільства без спілкування не буває. Згідно плану роботи «Центру кар’єри» соціальним педагогом Краснюк Альбіною Андріївною був проведений тренінг «Бар’єри спілкування» з учнями ІІІ курсу.   Метою заняття було: розвинути комунікативні навички, уміння контактувати, виявляти свою життєву позицію, співпрацювати з іншими. Обговорювалися такі питання:. «Чи дійсно є бар’єри у спілкуванні?» «Що ж заважає людям спілкуватися, а що допомагає?»


 

   Проведені вправи сприяли підвищенню самооцінки, розвитку навичок командної взаємодії та розвитку навичок невербального спілкування.

   Учні отримали позитивні враження та налаштування на найвищий результат.


         Моя успішна кар’єра в моїх руках!

   Кожен із нас одного разу стане на порозі дорослого життя. І однією із найголовніших сходинок є професійна кар’єра. В сучасному суспільстві кар’єра вважається однією з головних складових успіху, а рух вгору кар’єрними сходами, межею мрій для багатьох. Але спочатку варто визначитись із основним питанням: моя майбутня кар’єра, яка вона? Насправді, майбутня кар’єра в цілому залежить від вибору професії. Успіхи у ній дають можливості для цікавого життя. Це матеріальна забезпеченість, можливість подорожувати, побачити світ, спілкуватися з непересічними людьми. Потрібно вибирати лише те, що буде вам до душі. Ми працюємо, навчаємось та інколи навіть не знаємо про минуле людини, досягнення, захоплення чи таланти. Саме тому в Центрі було започатковано новий проект «Історія успіху» у рамках роботи Центру кар’єри. Запрошуємо вас ознайомитися з успіхами наших випускників!

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net