Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Сторінка бібліотекаря

«Є у мене товариші вірні – книжки добрії»

(М. Грушевський)

  Бібліотека… З давніх часів вона є скарбницею людських знань. А тому кожен навчальний заклад зобов’язаний мати свою «скарбницю мудрості». Не є виключенням і наш Державний навчальний заклад «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості». Сьогодні бібліотека є навчально-допоміжним, інформаційним та культурно-виховним підрозділом Центру.

  Очолює цю роботу Грицишина Ніна Іванівна – дипломований досвідчений фахівець бібліотечної справи, яка з легкістю допоможе розібратися в книжкових лабіринтах.

  Ніна Іванівна має 26-річний стаж бібліотечної роботи. За сумлінну працю і вагомий особистий внесок у розбудову бібліотечної справи нагороджена грамотами і подяками від Департаменту культури, подяка від громадської організації "Подільська тромала" за виконання проекту "Дивовижна квітка Петриківки", грамота від Вінницького центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів.
Головну мету своєї діяльності Ніна Іванівна вбачає у вихованні в учні читацької культури, постійного прагнення до пошуку інформації, створення комфортного бібліотечного середовиша.

  Уcпіх цієї мети залежить від планування роботи бібліотеки, шо є початком її діяльності. Рівними рядами на стелажах бібліотеки Центру вишикувались книги. Нові і старі, художні і наукові, веселі і серйозні. Вони бережуть премудрості світу.

  Наша бібліотека має затишний читальний зал на 14 місць та невелике книгосховише. У тиші читального залу можна поспілкуватися з улюбленими героями, одержати необхідну інформацію, підготувати реферат, зустрітися з цікавими людьми або просто відпочити з книгою.

 

  Книжковий фонд, який відповідає вимогам навчальних програм, нараховує близько 6000 книг. Серед них - підручники, посібники, методична література, спеціальна література, довідкова та художня література. У бібліотеці Центру є доступ до мережі Інтернет, який став невід'ємною cкладовою частиною інформаційних ресурсів, а надання доступу до нього - звичною бібліотечною послугою.

  Перед бібліотекою стоїть завдання не тільки видавати книги, але й зацікавити учня, прищепити інтерес до читання. З цією метою у бібліотеці проводяться бесіди, дискусії, інформаційні години, майстер-класи, відеомандрівки та інші бібліотечні заходи. Бібліотекарем оформляються книжкові виставки нових надходжень, тематичні виставки, виставки, приурочені до знаменних і пам'ятних дат.

 Організована постійнодіюча книжкова виставка «Вінниччина: віхи історії» з розділами:

1) «Історія рідного краю Вінниччини»;

2) «В пам'яті людській ви залишились, земляки»;

3) «Край, оспіваний солов'ями та поетами»;

4) «Художні твори талановитих синів та доньок Вінниччини», яка постійно поповнюється новою літературою.

  Під час проведення предметних тижнів, до днів народження видатних людей, свят, днів пам'яті у бібліотеці створюються виставки, зокрема: «Голодомор - ми будемо пам'ятати, вам забути не дамо!», організовано виставки до Дня української писемності та мови - «Мова – серце нації», «Вічне слово Кобзаря» - до Дня народження Т.І. Шевченка, «Здоров'я дітей - здоров'я нації» - до Всесвітнього Дня здоров'я людей, «Екологічний стан Вінницької області», «Україна понад усе: єдина і незалежна» та інші.

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net