Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Напрямки роботи

   Виконуючи завдання і реалізуючи основні принципи виховної роботи, педагогічний колектив Центру орієнтується на нормативно - правову базу з питань виховної роботи. Для їх реалізації був розроблений план  виховної роботи навчального закладу та плани виховної роботи класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання:
- національно-патріотичне виховання;
- морально-правове виховання;
- превентивне виховання;
- естетичне виховання;
- фізичне виховання;
- трудове виховання;
- психологічний супровід розвитку особистості учня;
- проведення конкурсів, олімпіад, змагань.
  Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для викладачів та учнів. Звісно, постає питання: як саме працювати просто зараз, як розставити акценти? Тому найважливішими напрямами виховної роботи зараз є:
- психологічна та емоційна підтримка учнів;
- навчання правил поведінки в умовах воєнного стану (під час повітряних тривог, поводження з вибухонебезпечними предметами, перша медична допомога тощо); 
-адаптація та підтримка учнів-ВПО;
-розвиток критичного мислення та медіаграмотності;
-національно-патріотичне виховання.
  Війна змінила наше звичне життя. Тому зараз завдання вчителя не просто навчити, дати знання з певного предмету, забезпечити виконання освітньої програми, а заспокоїти, порадити, дати життєві орієнтири. 
  Саме тому пріоритетними заходами у нашому  Центрі  є заходи національно-патріотичної спрямованості, волонтерська діяльність, розповіді учням про українську культуру, влаштування акцій пам'яті, проведення години спілкування, присвячені війни рф проти України, участь у навчальних проектах і т.д.

 

           

  

   

 

                                           

     

    

 

 

   


                                                                                         


                                          
                

                              


В Центрі кожного першого вівторка місяця для учнів проводяться загальні тематичні  лінійки, на яких підводяться підсумки роботи за місяць, нагороджується краща група Центру за результатами навчально-виховної роботи, а також обговорюються актуальні  питання та проблеми із життя учнівського  колективу.

Згідно з планами виховної роботи щовівторка майстрами виробничого навчання та класними керівниками в кожній групі проводяться  виховні години.

Під головуванням заступника директора з навчально-виховної роботи Черненко Наталії Сергіївної систематично проводяться засідання ради профілактики правопорушень, на які запрошуються  працівники правоохоронних органів, провідні лікарі.

Навчальний заклад відводить чинне місце в забезпеченні потреб учнів щодо творчої самореалізації. У нас створені всі умови для того, щоб вихованці змогли проявити і розвинути свої таланти і здібності, змістовно та цікаво проводити вільний час. З цією метою в Центрі працюють гуртки художньо-естетичного напрямку, технічної творчості та предметні гуртки.

  

Виховна робота з учнями не припиняється і після завершення навчального дня. Вона плавно переноситься у гуртожиток. Адже особливістю нашого навчального закладу є те, що учнівський гуртожиток розміщено в одному корпусі з навчальними аудиторіями. 

Учнівський гуртожиток ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"- це комплекс, розрахований на 190 місць, який обладнано побутовими кімнатами, кухнями, кімнатою вихователів, є також кімната для самопідготовки учнів і проведення масових заходів. На кожному поверсі відведені місця для ознайомлення з новинками періодичної преси та перегляду телевізійних програм.

Послідовна і системна робота гуртожитку проводиться відповідно до Положення про учнівський гуртожиток, Правил внутрішнього розпорядку в учнівському гуртожитку навчального закладу.

Роботою гуртожитку опікуються адміністрація, заступник директора з навчально-виховної роботи, вихователі учнівського гуртожитку, психолог, комендант, вахтери, керівники навчальних груп.

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net