Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Напрямки роботи

   Виховна робота в Центрі була і залишається важливою складовою навчально-виховного процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для навчальних закладів, для викладачів та учнів. Звісно, постає питання: як саме працювати просто зараз, як розставити акценти? 

Найважливішими напрямами виховної роботи зараз мають стати:

- національно-патріотичне виховання; 
- громадянське виховання; 
- психологічна та емоційна підтримка учнів; 
- адаптація та підтримка учнів - ВПО; навчання правил поведінки в умовах воєнного стану (під час повітряних тривог, поводження з вибухонебезпечними предметами, перша медична допомога тощо);
- навчання правил поведінки в умовах воєнного стану (під час повітряних тривог, поводження з вибухонебезпечними предметами, перша медична допомога тощо); 
- розвиток критичного мислення та медіаграмотності. 

  Тепер, в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, вже ні в кого не викликає сумнівів той факт, що зараз ми маємо приділити особливу увагу національно-патріотичному вихованню. Саме тому надзвичайно важливо:
- Проводити заходи національно-патріотичної спрямованості;
- Займатися волонтерською діяльністю.

Розповідати дітям про українську культуру: 
1. Влаштовувати акції пам'яті. 
2. Проводити години спілкування, присвячені війни рф проти України.
3. Створювати навчальні проєкти, присвячені борцям за незалежність та свободу нашої країни. 
4. Організовувати зустрічі із ветеранами АТО, ООС та війни рф проти України. 
  Також щоденно проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
  Стежимо за тим, аби заходи були позбавлені проявів шароварщини та надмірного пафосу – він надто часто сприймається як нещирість, а діти гостро на це реагують. Краще говорити із дітьми щиро та відверто, це допоможе їм зрозуміти важливі речі. 

 

           

  

   

 

                                           

     

    

 

 

   


                                                                                         


                                          
                

                              


В Центрі кожного першого вівторка місяця для учнів проводяться загальні тематичні  лінійки, на яких підводяться підсумки роботи за місяць, нагороджується краща група Центру за результатами навчально-виховної роботи, а також обговорюються актуальні  питання та проблеми із життя учнівського  колективу.

Згідно планів виховної роботи щовівторка майстрами виробничого навчання та класними керівниками в кожній групі проводяться  виховні години.

Під головуванням заступника директора з навчально-виховної роботи Черненко Наталії Сергіївної систематично проводяться засідання ради профілактики правопорушень, на які запрошуються  працівники правоохоронних органів, провідні лікарі.

Навчальний заклад відводить чинне місце в забезпеченні потреб учнів щодо творчої самореалізації. У нас створені всі умови для того, щоб вихованці змогли проявити і розвинути свої таланти і здібності, змістовно та цікаво проводити вільний час. З цією метою в Центрі працюють гуртки художньо-естетичного напрямку, технічної творчості та предметні гуртки.

  

Виховна робота з учнями не припиняється і після завершення навчального дня. Вона плавно переноситься у гуртожиток. Адже особливістю нашого навчального закладу є те, що учнівський гуртожиток розміщено в одному корпусі з навчальними аудиторіями. 

Учнівський гуртожиток ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"- це комплекс, розрахований на 190 місць, який обладнано побутовими кімнатами, кухнями, кімнатою вихователів, є також кімната для самопідготовки учнів і проведення масових заходів. На кожному поверсі відведені місця для ознайомлення з новинками періодичної преси та перегляду телевізійних програм.

Послідовна і системна робота гуртожитку проводиться відповідно до Положення про учнівський гуртожиток, Правил внутрішнього розпорядку в учнівському гуртожитку навчального закладу.

Роботою гуртожитку опікуються адміністрація, заступник директора з навчально-виховної роботи, вихователі учнівського гуртожитку, психолог, комендант, вахтери, керівники навчальних груп.

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net