Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Напрямки роботи

Виховна робота в Центрі була і залишається важливою складовою навчально-виховного процесу. Її пріоритетні напрямки визначаються Державною національною програмою «Освіта» (Україна ХХІ ст.), Законом України «Про освіту», державними програми щодо охорони фізичного і психічного здоров’я дітей, учнівської та студентської молоді, та мають на меті розвиток людини, як особистості, її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору.

Виховний процес здійснюється згідно перспективного плану роботи за напрямками:

 • національно-патріотичне;

 • громадянське;

 • моральне;

 

 • родинно-сімейне;

           

  

 • трудове;

   

 

                                           

     

 • формування здорового способу життя;

    

 • екологічне;

 

 

   

 • волонтерство;

                                                                                           


                                            
                  

                                
 • сприяння творчому розвитку особистості.


В Центрі кожного першого вівторка місяця для учнів проводяться загальні тематичні  лінійки, на яких підводяться підсумки роботи за місяць, нагороджується краща група Центру за результатами навчально-виховної роботи, а також обговорюються актуальні  питання та проблеми із життя учнівського  колективу.

Згідно планів виховної роботи щовівторка майстрами виробничого навчання та класними керівниками в кожній групі проводяться  виховні години.

Під головуванням заступника директора з навчально-виховної роботи Черненко Наталії Сергіївної систематично проводяться засідання ради профілактики правопорушень, на які запрошуються  працівники правоохоронних органів, провідні лікарі.

Навчальний заклад відводить чинне місце в забезпеченні потреб учнів щодо творчої самореалізації. У нас створені всі умови для того, щоб вихованці змогли проявити і розвинути свої таланти і здібності, змістовно та цікаво проводити вільний час. З цією метою в Центрі працюють гуртки художньо-естетичного напрямку, технічної творчості та предметні гуртки.

  

Виховна робота з учнями не припиняється і після завершення навчального дня. Вона плавно переноситься у гуртожиток. Адже особливістю нашого навчального закладу є те, що учнівський гуртожиток розміщено в одному корпусі з навчальними аудиторіями. 

Учнівський гуртожиток ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"- це комплекс, розрахований на 190 місць, який обладнано побутовими кімнатами, кухнями, кімнатою вихователів, є також кімната для самопідготовки учнів і проведення масових заходів. На кожному поверсі відведені місця для ознайомлення з новинками періодичної преси та перегляду телевізійних програм.

Послідовна і системна робота гуртожитку проводиться відповідно до Положення про учнівський гуртожиток, Правил внутрішнього розпорядку в учнівському гуртожитку навчального закладу.

Роботою гуртожитку опікуються адміністрація, заступник директора з навчально-виховної роботи, вихователі учнівського гуртожитку, психолог, комендант, вахтери, керівники навчальних груп.

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net