Шаблоны Joomla 3 тут

Профспілка

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ
ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ВІННИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Наше завдання: «Об'єднання зусиль на захист трудових, соціально-економічних прав та гарантій усіх членів профспілки»

АКТИВ ПРОФСПІЛКИ

 

Голова профспілки

 Могир Наталія Анатоліївна

 

 Заступник голови профспілки 

Бондаренко Віта Євгенівна


 

Секретар профспілки

 Бессараб Олена Володимирівна

   Основна робота профспілкового комітету організована через відповідні комісії. Комісії сформовані із членів профкому та активних членів профспілки. Відповідно до напрямів роботи комісії в межах установленого регламенту самостійно працюють із членами профорганізації, готують питання для розгляду на засіданнях профкому, профспілковій конференції, конференції трудового колективу. 
 

У прекрасний день, 02-го січня 2023 року, свій славний 60-річний ювілей відзначає

Білик Андрій Іванович!

Найкрасивіший ювілей для чоловіка – це шістдесятиріччя. Хай доля обдаровує Вас лише добрими людьми навколо, відчуттям істинного щастя і Божим благословенням! Нехай пліч-о-пліч з Вами завжди будуть найрідніші та найкращі люди, які й надалі підтримуватимуть і надихатимуть, даруючи любов. Адміністрація, профспілковий комітет і колектив Центру вітають Вас, Бажаємо, щоб ніколи не залишало натхнення, здоров’я і удача. Нехай безліч прекрасних подій відбуваються в житті. Радості, любові, достатку, гарних вражень і відкриттів. 

 
У прекрасний день, 22-го жовтня 2022 року, свій славн
ий 60-річний ювілей відзначає

Грицишина Ніна Іванівна!


   Адміністрація, профспілковий комітет і колектив вітають Вас, чудову людину та прекрасну жінку, з ювілеєм
  Ми щиро вдячні Вам за сумлінну працю і раді, що в нашому дружньому колективі працює така чуйна, добра і життєрадісна людина. 


    Дорога наша імениннице! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба,  великого щастя, сімейного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі і на життєвому шляху не було ніяких перешкод.
     У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень. Щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої Вами мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.

У прекрасний осінній день, 6-го жовтня 2022 року, свій славний 60-річний ювілей відзначає Ірина Григорівна Стеценко!


    З нагоди ювілейної дати у Вашому житті адміністрація та увесь колектив Центру висловлюють Вам сердечні вітання та бажають міцного здоров’я, сімейного затишку і добробуту, сили й наснаги, натхнення на нові звершення і перемоги, оптимізму, а також здійснення планів та мрій, вдячності від студентів і підтримки від близьких та рідних, які й надалі підтримуватимуть і надихатимуть Вас, даруючи любов.
   Хай доля обдаровує Вас лише добрими людьми навколо, відчуттям істинного щастя і Божим благословенням! Нехай пліч-о-пліч з Вами завжди будуть найрідніші та найкращі люди, які й надалі підтримуватимуть і надихатимуть, даруючи любов.

    Нехай ця прекрасна пора у Вашому житті буде наповненою світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками й новими інтересами. Радості у Вашому домі, на роботі та навколо Вас. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте щасливі!

 

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Вчителі-ветерани приймали вітання із Днем працівника освіти

Сердечно вітаємо всіх ветеранів освіти з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і вірність відповідальній почесній справі.Бажаємо Вам міцного здоров′я, щастя, благополуччя і радості!

                                                                 

                                                            

Бібліотекаря проводжали на заслужений відпочинок

Бібліотекаря Хіміч Олену Володиирівну чуттево проводжали на заслужений відпочинок усім дружнім колективом.Впродовж 26 років Олена Влдимиріва ділилася знаннями, життевою мудрістю та невечерпною енергією з учнями. Олена Володимирівна, активно відпочивайте, радійте життю, успіхів Вам!

               

 

 

Привітання з 8 Березня

Чоловіча частина колективу та профспілка Центру вітала від щирого серця наших любих, чарівних, незрівняних жінок з Міжнародним жіночим днем.

  

Мітинг профспілкових організацій області "Хвиля гніву"

30 січня, у Вінниці навпроти площі Василя Стуса відбувся мітинг профспілкових організацій області "Хвиля гніву", до якого долучився і наш навчальний заклад. Участь в ньому взяли кілька сотень людей. Вони протестували проти прийняття закону “Про працю”, проєкт якого представили напередодні Нового року в Кабміні.

Мітингувальники вимагали відкликання урядового проєкту закону «Про працю», називаючи його антинародним та таким, що суперечить Конституції України.

 

28.01.2020 року у Центрі відбулися  профспілкові  збори членів первинної профспілкової організації  ДНЗ «Вінницький ЦПТОПП»

На розгляд зборів виносилися  питання:

- про розгляд проекту Закону України «Про працю» реєстр №2708 від 28.12.2019 . «Що приховує цей проєкт?»;

- про підтримку Резолюції Всеукраїнського віче профспілок.

Постановили: Підтримати  Резолюцію Всеукраїнського віче профспілок.

 Новорічний ранок для дітей працівників нашого закладу

28 грудня о 10.00  у Центрі відбувся новорічний ранок для дітей працівників нашого закладу. Дід Мороз і Снігуронька вітали усіх малюків з Новим роком. Підступна Баба Яга  викрала та не хотіла повертати  Діда Мороза  дітям, але казка,  як завжди, закінчилась щасливо.   Діти розповідали Діду Морозу свої потаємні бажання, співали, танцювали,читали напам'ять вірші і за це отримували подарунки.

 

Казкова атмосфера, жарти, чудові несподіванки, доброзичливість, позитивні  емоції, піднесений настрій, ігри, подарунки – всім цим насолоджувались присутні (і діти, і дорослі) впродовж усього свята.

 

 

Вітання працівників нашого закладу

 

 

 

 

 

 

Перегляди: 7349

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net