Шаблоны Joomla 3 тут

Профспілка

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ
ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ВІННИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Наше завдання: «Об'єднання зусиль на захист трудових, соціально-економічних прав та гарантій своїх членів профспілки»

АКТИВ ПРОФСПІЛКИ

 

Голова профспілки

 Могир Наталія Анатоліївна

   
 

Заступник голови профспілки

Зайчікова Ольга Вікторівна

   
 

Заступник голови профспілки

з питань культурно-масової роботи

 

Дзісь Наталія Олександрівна

 

Основна робота профспілкового комітету організована через відповідні комісії. Комісії сформовані із членів профкому та активних членів профспілки. Відповідно до напрямів роботи комісії в межах установленого регламенту самостійно працюють із членами профорганізації, готують питання для розгляду на засіданнях профкому, профспілковій конференції, конференції трудового колективу.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ

Голова комісії: Мамошук-Гуменюк І.В.

Члени комісії: Демченко Т.М., Гандзій О.В., Чубатюк Н.В.

Комісія займається організацією ведення колективних переговорів, укладанням колективного договору і здійснює контроль за його виконанням та контроль за дотриманням законодавства про оплату праці. Бере участь у розподілі премії, у вирішенні питань оплати праці, умов запровадження та розмірів доплат, премій, винагород.

КОМІСІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Голова комісії: Стадник С.В.

Члени комісії: Бондарчук В.Є., Присяжнюк Н.В., Тимченко В.Л.

Постійно надає увагу питанням охорони праці. На засіданні профкому заслуховується звіт директора Центру про виконання пунктів угоди по охороні праці в колективному договорі і про виконання щодо підготовки приміщень Центру до роботи в осінньо-зимовий період. Комісія підготовлює питання та необхідні документи до засідань профкому з основних напрямках роботи. Організовує контроль за умовами та охороною праці. Вносить, якщо потрібно, до адміністрації пропозиції по їх удосконаленню.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРНО-МАСОВОЇ, СПОРТИВНОЇ РОБОТИ, ОЗДОРОВЛЕННЯ

Голова комісії: Кушнір Л.В.

Члени комісії: Аненко Т.Г., Гишпаль Н.С., Сідельнікова Н.С.

Комісія бере активну участь в оздоровлені наших співробітників. На протязі року організовуються вечори відпочинку до Нового року, 8 Березня, Дня вчителя. Силами профспілкового комітету проводяться різноманітні і цікаві конкурси і змагання, на яких заохочуються всі учасники і ведучі. За рахунок фонду соціального страхування оплачуються лікарняні листи, допомоги на народження і поховання, санаторно-курортне лікування співробітників, оздоровлення дітей. Щорічно напередодні Нового року для дітей наших співробітників організовується Новорічний ранок.

КОМІСІЯ З ТРУДОВИХ СПОРІВ

Голова комісії: Спрейс Т.В.

Члени комісії: Любунь Л.В., Мазур З.М., Поліщук С.А.

Основними завданнями цієї комісії є сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними; прогнозування виникнення таких спорів та сприяння своєчасному їх вирішенню; здійснення посередництва і примирення під час вирішення таких спорів; забезпечення здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин в Україні; здійснення заходів із запобігання виникненню таких спорів.

РЕВІЗІЙНА КОМІСЯ

Голова комісії: Спрейс Т.В.

Члени комісії: Бессараб О.В., Федчук Н.С., Івчук С.О.

Основні функції комісії: проведення ревізій та перевірок фінансово-господарської діяльності профспілки, контроль: за виконанням смети витрат коштів профспілки; за повнотою надходжень відрахувань членських внесків; за збереження матеріальних цінностей, майна; за правильністю розподілу путівок, виділення матеріальної допомоги та преміювання профактиву; за своєчасністю розглядання скарг та заяв членів профспілки; за достовірністю оформлення документів побутових травм та на робочому місці; за своєчасним оформленням документів профкому для архіву.

Перегляди: 2697

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17; 27-10-56
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net