Шаблоны Joomla 3 тут

Профспілка

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ
ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ВІННИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Наше завдання: «Об'єднання зусиль на захист трудових, соціально-економічних прав та гарантій усіх членів профспілки»

АКТИВ ПРОФСПІЛКИ

 

Голова профспілки

 Могир Наталія Анатоліївна

 

 Заступник голови профспілки 

Бондаренко Віта Євгенівна

 

Секретар профспілки

 Бессараб Олена Володимирівна

 

Казначей профспілки

Спрейс

Тетяна Василівна

Основна робота профспілкового комітету організована через відповідні комісії. Комісії сформовані із членів профкому та активних членів профспілки. Відповідно до напрямів роботи комісії в межах установленого регламенту самостійно працюють із членами профорганізації, готують питання для розгляду на засіданнях профкому, профспілковій конференції, конференції трудового колективу.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ

Голова комісії: Осадчук В.П.

Члени комісії: Демченко Т.М., Гандзій О.В., Мамошук-Гуменюк І.В.

Комісія займається організацією ведення колективних переговорів, укладанням колективного договору і здійснює контроль за його виконанням та контроль за дотриманням законодавства про оплату праці. Бере участь у розподілі премії, у вирішенні питань оплати праці, умов запровадження та розмірів доплат, премій, винагород.

КОМІСІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Голова комісії: Круцюк Р.О.

Члени комісії: Денесюк Г.М., Кащук Т.М.

Постійно надає увагу питанням охорони праці. На засіданні профкому заслуховується звіт директора Центру про виконання пунктів угоди по охороні праці в колективному договорі і про виконання щодо підготовки приміщень Центру до роботи в осінньо-зимовий період. Комісія підготовлює питання та необхідні документи до засідань профкому з основних напрямках роботи. Організовує контроль за умовами та охороною праці. Вносить, якщо потрібно, до адміністрації пропозиції по їх удосконаленню.

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРНО-МАСОВОЇ, СПОРТИВНОЇ РОБОТИ, ОЗДОРОВЛЕННЯ

Голова комісії: Гишпаль Н.С.

Члени комісії:  Петренко В.О., Пухнюк Г.П.

Комісія бере активну участь в оздоровлені наших співробітників. На протязі року організовуються вечори відпочинку до Нового року, 8 Березня, Дня вчителя. Силами профспілкового комітету проводяться різноманітні і цікаві конкурси і змагання, на яких заохочуються всі учасники і ведучі. За рахунок фонду соціального страхування оплачуються лікарняні листи, допомоги на народження і поховання, санаторно-курортне лікування співробітників, оздоровлення дітей. Щорічно напередодні Нового року для дітей наших співробітників організовується Новорічний ранок.

КОМІСІЯ З ТРУДОВИХ СПОРІВ

Голова комісії: Стецюк Н.П.

Члени комісії: Бабчинська С.В., Стадник С.В., Шелепко І.Й.

Основними завданнями цієї комісії є сприяння взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), що виникли між ними; прогнозування виникнення таких спорів та сприяння своєчасному їх вирішенню; здійснення посередництва і примирення під час вирішення таких спорів; забезпечення здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин в Україні; здійснення заходів із запобігання виникненню таких спорів.

РЕВІЗІЙНА КОМІСЯ

Голова комісії: Островська М.Я.

Члени комісії: Захарчук І.О., Федчук Н.С., Білик П.І.

Основні функції комісії: проведення ревізій та перевірок фінансово-господарської діяльності профспілки, контроль: за виконанням смети витрат коштів профспілки; за повнотою надходжень відрахувань членських внесків; за збереження матеріальних цінностей, майна; за правильністю розподілу путівок, виділення матеріальної допомоги та преміювання профактиву; за своєчасністю розглядання скарг та заяв членів профспілки; за достовірністю оформлення документів побутових травм та на робочому місці; за своєчасним оформленням документів профкому для архіву.

Перегляди: 4719

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net