Шаблоны Joomla 3 тут

Профспілка

ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ
ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
«ВІННИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Наше завдання: «Об'єднання зусиль на захист трудових, соціально-економічних прав та гарантій усіх членів профспілки»

АКТИВ ПРОФСПІЛКИ

 

Голова профспілки

 Могир Наталія Анатоліївна

 

 Заступник голови профспілки 

Бондаренко Віта Євгенівна

 

Секретар профспілки

 Бессараб Олена Володимирівна

Основна робота профспілкового комітету організована через відповідні комісії. Комісії сформовані із членів профкому та активних членів профспілки. Відповідно до напрямів роботи комісії в межах установленого регламенту самостійно працюють із членами профорганізації, готують питання для розгляду на засіданнях профкому, профспілковій конференції, конференції трудового колективу.

  Привітання з 8 Березня

Чоловіча частина колективу та профспілка Центру вітала від щирого серця наших любих, чарівних, незрівняних жінок з Міжнародним жіночим днем.

  

Мітинг профспілкових організацій області "Хвиля гніву"

30 січня, у Вінниці навпроти площі Василя Стуса відбувся мітинг профспілкових організацій області "Хвиля гніву", до якого долучився і наш навчальний заклад. Участь в ньому взяли кілька сотень людей. Вони протестували проти прийняття закону “Про працю”, проєкт якого представили напередодні Нового року в Кабміні.

Мітингувальники вимагали відкликання урядового проєкту закону «Про працю», називаючи його антинародним та таким, що суперечить Конституції України.

 

28.01.2020 року у Центрі відбулися  профспілкові  збори членів первинної профспілкової організації  ДНЗ «Вінницький ЦПТОПП»

На розгляд зборів виносилися  питання:

- про розгляд проекту Закону України «Про працю» реєстр №2708 від 28.12.2019 . «Що приховує цей проєкт?»;

- про підтримку Резолюції Всеукраїнського віче профспілок.

Постановили: Підтримати  Резолюцію Всеукраїнського віче профспілок.

 Новорічний ранок для дітей працівників нашого закладу

28 грудня о 10.00  у Центрі відбувся новорічний ранок для дітей працівників нашого закладу. Дід Мороз і Снігуронька вітали усіх малюків з Новим роком. Підступна Баба Яга  викрала та не хотіла повертати  Діда Мороза  дітям, але казка,  як завжди, закінчилась щасливо.   Діти розповідали Діду Морозу свої потаємні бажання, співали, танцювали,читали напам'ять вірші і за це отримували подарунки.

 

Казкова атмосфера, жарти, чудові несподіванки, доброзичливість, позитивні  емоції, піднесений настрій, ігри, подарунки – всім цим насолоджувались присутні (і діти, і дорослі) впродовж усього свята.

 

 

Вітання працівників нашого закладу

 

 

 

 

 

 

Перегляди: 5589

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net