Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Методична робота

2023-2024 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА

з/п

Захід  Місце Нагороджений
 1. Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» до дня Захисника України. 

Панасюк Ольга
учениця групи
КПК-1-23

(керівник - Грицишина Н.І.)

2022-2023 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА

з/п

Захід  Місце Нагороджений
  1. П'ятнадцята  міжнародна виставка  "Інноватика у сучасній освіті"  ДНЗ "ВЦПТО ПП"
2.

Грант в рамках реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області "Успішні сильні громади" на 2018-2025роки. 
Тема проєкту: "Створення інтерактивного музею традиційного обрядового хліба Вінничинни"

ДНЗ "ВЦПТО ПП"
3.

Сучасні заклади освіти – 2022р.

Тринадцята міжнародна виставка

«Професійна (професійно-технічна) освіта України»

ДНЗ "ВЦПТО ПП"

4. Конкурс ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

Кочетов Єгор
учень грипи КБК-20с

(керівник - Грицишина Н.І.)

5.  Конкурс ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

Парубоча Єлизавета
учениця групи
КПК-21

(керівник - Грицишина Н.І.)

 5. 

Обласний конкурсу плакатів на військову тематику, присвячений подвигу Захисників та Захисниць України,  на тему «Слава Героям – Захисникам України!»

Диплом ІІ-го ступеня

Цимбалюк Уляна

учениця групи КР-23

(керівник - Грицишина Н.І.)

6.

Обласний конкурс соціальних буклетів, листівок «Believe me» (повір мені)

Диплом І-го ступеня

 
Цубенко Анна 

учениця групи КПК-21

(керівник - Станіславова Я.А.)

7. 

Обласний відбірковий етап фестивалю національно-патріотичної творчості «Сурми звитяги»

Лауреат ІІ-го ступеня

Могир Анастасія

учениця групи КБ-21с

(керівник - Бессараб О.В.)

8.

Обласний відбірковий етап фестивалю національно-патріотичної творчості «Сурми звитяги»

 Лауреат ІІІ-го ступеня

Лученко Мирослава

учениця групи

КБК-22с

(керівник - Станіславова Я.А.)

9.  Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Диплом І-го ступеня  Кожухар Марина 

учениця групи КОБ-21 

(керівник -

Пухнюк Г.П.)

10. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Диплом І-го ступеня

Демидась Каріна

учениця групи КПК-22

(керівник - Бессараб О.В.)

 
11.  Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Диплом ІІ-го ступеня 

Полоневич Жанна 

учениця групи КПК-22

(керівник - Бессараб О.В.)

 
 12. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»  Диплом І-го ступеня

Петріщева Єлизавета

учениця групи КВК-20

(керівник - Демченка Т.М,)



 

13. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Диплом ІІ-го ступеня

Вознюк Олександра

учениця групи КПК-22

(керівник - Бессараб О.В.)

 

14.  Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» Диплом ІІ-го ступеня 

Бунич Людмила

учениця групи КОБ-22

(керівник -Шевчук Т.М.)

 
15.  Обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»  Диплом ІІ-го ступеня 

Макаренко Аліна

учениця групи КОБ-20

(керівник -Шевчук Т.М.)

 
16. Обласний конкурс творчих проєктів «Безсмертний подвиг Українського Воїна-визволителя» Диплом І-го ступеня 

Макаренко Аліна

учениця групи КОБ-20

(керівник -Шевчук Т.М.)

17.  Обласний конкурс творчих проєктів «Безсмертний подвиг Українського Воїна-визволителя»  Диплом ІІ-го ступеня  

Заєць Мирослава

учениця групи КОБ-20

(керівник -Шевчук Т.М.)

 
18. Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість», присвяченого Дню Героїв Небесної Сотні Диплом І-го ступеня  Токар Тетяна 

учениця групи КОБ-21

(керівник - Станіславова Я.А.)

19. Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість», присвяченого Дню Героїв Небесної Сотні Диплом ІІІ-го ступеня

Вознюк Олександра

учениця групи КПК-22

(керівник -Адамович Д.В.)

20. Обласний конкурс на кращий дизайн-проект «Намалюй свій світ» Диплом ІІІ-го ступеня

Станкевич Денис 

учень групи КР-22

(керівник -Крисько А.Ю,)

21. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»   Диплом ІІІ-го ступеня

Вознюк Олександра

учениця групи КПК-22

(керівник - Бессараб О.В.)

 
22. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  Диплом ІІ-го ступеня 

Флорецька Маргарита

учениця групи ПКП-21

(керівник - Грицишина Н.І.)

 

23. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»    Диплом ІІІ-го ступеня

Полоневич Жанна 

учениця групи КПК-22

(керівник - Адамович Д.В.)

 

 24.   Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  Диплом ІІІ-го ступеня 

Басюк Артем

учениця групи КПК-22

(керівник - Довгань Л.В.)

 
25. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  Диплом ІІІ-го ступеня 

Дубова Олена

учениця групи КВК-20

(керівник - Демченко Т.М.)

26. Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІІ-го ступеня 

Заєць Мирослава

учениця групи КОБ-20

(керівник -Шевчук Т.М.)

 
27. Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» на тему: «Ти будеш жити, Україно, – країна щастя і добра!» Диплом ІІ-го ступеня

Мамонтова Марія

учениця групи КР-22

(керівник - Станіславова Я.А.)

28. Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» на тему: «Ти будеш жити, Україно, – країна щастя і добра!» Диплом ІІ-го ступеня Артем Басюк 

учень групи КПК-22

(керівник - Станіславова Я.А.)

29. Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» на тему: «Ти будеш жити, Україно, – країна щастя і добра!» Диплом ІІІ-го ступеня  

Коваленко Владислав

учень групи КР-22

(керівник - Станіславова Я.А.)

 

30.   Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Подільські зорі» на тему: «Ти будеш жити, Україно, – країна щастя і добра!» Диплом ІІ-го ступеня   Сапожнік Владислав

учень групи КПК-22

(керівник - Станіславова Я.А.)

 

 

 

 

 

 

2020-2021 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА

   №

з/п

Захід  Місце Нагороджений
1.  Конкурс ХХІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"    

Прясяжна Марія
учениця групи
КПК-19

(керівник - Грицишина Н.І.)

2.  Конкурс ХХІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"  

Флорецька Миргарита, учениця групи
КВК-20

(керівник - Грицишина Н.І.)

3. Конкурс ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

Гара Юлія, учениця групи КОБ-19

(керівник - Крива О. В.)

4. Конкурс ХХІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

Петровська Анастасія,

учениця групи КПК-20

(керівник - Кукурудза Н. В.)

5. Обласний огляд-конкурс серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу організацію роботи навчальних лабораторій з професії «Офіціант» 

Колектив нашого навчального закладу

6.

Сучасні заклади освіти – 2021

Дванадцята міжнародна виставка

«Професійна (професійно-технічна) освіта України»

 Колектив нашого навчального закладу

7.

Музичний проект «Територія творчості» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

 Гара Юлія учениця ІІ курсу, групи КПК-19 Авшар Анастасія учениця І курсу, групи КОБ-20 (художній керівник Крива О.В.)

8.

Музичний проект «Територія творчості» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

 Присяжна Марія, Капула Дарія, Шевера Анастасія учениці ІІ курсу, групи ПКП-19 Соблись Тетяна учениця ІІ курсу, групи КПК-19 (художній керівник Крива О.В.)

9.

Обласний заочний конкурс «Мої мрії і захоплення» серед учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти

 Дерев’янко Інна учениця ІІІ курсу, групи КОБ-18 (художній керівник Крива О.В.)

10.

Обласний заочний конкурс «Мої мрії і захоплення» серед учениць закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Гара Юлія учениця ІІ курсу, групи КПК-19 (художній керівник Крива О.В.)

11.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «ПОДІЛЬСЬКІ ЗОРІ» на тему «Мистецтво – це ми, мистецтво - це світ» у номінації «художнє виконавство» / естрадний спів/

Карпенко Костянтин учень ІІІ курсу, групи КОБ-18 (художній керівник Крива О.В.)

12.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «ПОДІЛЬСЬКІ ЗОРІ» на тему «Мистецтво – це ми, мистецтво - це світ» у номінації «художнє виконавство» / естрадний спів/

Авшар Анастасія учениця І курсу, групи КОБ-20 (художній керівник Крива О.В.)

13.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «ПОДІЛЬСЬКІ ЗОРІ» на тему «Мистецтво – це ми, мистецтво - це світ» у номінації «художнє читання»

Дерев’янко Інна учениця ІІІ курсу, групи КОБ-18 (художній керівник Крива О.В.)

14.

Онлайн-проект «Юні таланти Вінницької громади» з нагоди відзначення Дня захисту дітей у 2021році. – 2021

 Гара Юлія учениця ІІ курсу, групи КПК-19 (художній керівник Крива О.В.)

15.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «ПОДІЛЬСЬКІ ЗОРІ» на тему «Мистецтво – це ми, мистецтво - це світ» у номінації «художнє виконавство» / естрадний спів/

Гара Юлія учениця ІІ курсу, групи КПК-19 (художній керівник Крива О.В.)

16.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «ПОДІЛЬСЬКІ ЗОРІ» на тему «Мистецтво – це ми, мистецтво - це світ» у номінації «театральне мистецтво»

 Капула Дарія учениця ІІ курсу, групи ПКП-19 Токарчук Діана учениця ІІІ курсу, групи КОБ-18 (художній керівник Крива О.В.)

17.

Обласний заочний конкурс «Професія-моє майбутнє» у номінації : «творці прекрасного, смачного, вишуканого»

Новак Євген учень ІІІ курсу, групи КОБ-18с

18.

Обласний заочний конкурс «Професія-моє майбутнє» у номінації : «мисткині кулінарних шедеврів»

Блонська Людмила учениця ІІІ курсу, групи КОБ-18с

 

2019-2020 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

з/п

Захід

     Місце

Нагороджений
 1.  «Інноватика в сучасній освіті – 2019» 

 

ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"
2.

Обласний огляд - конкурс серед закладів (професійно-технічної) освіти на кращу організаційну роботу навчальних лабораторій з професії "Кондитер"

ІІІ місце

ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА РОБОТА

             

з/п

                            Захід              

  Місце

Нагороджений
 1.   І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності у Вінницькій області "Worldskills Ukraine"   

Диплом

І ступеня

                 Блонська Людмила,               учениця гр. КОБ-18с
            (керівник - Костецька Л.І.,              Камінна І.В.) 

ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК

з/п

Захід

  Місце

Нагороджений
1. Конкурс ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

  Лауреат   

І ступеня

Василюк М., Амаріуца І., Корлат М.,
учні гр. КПК-17, КОБ-19
(керівник - Галинська Н.Ю.) 
2.  Конкурс ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

  Лауреат   

ІІ ступеня

 Римарчук Анна,
учениця гр. КОБ-18
(керівник - Гандзій О.В.)
3. Конкурс ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" 

  Лауреат   

ІІ ступеня

 Дімнич Катерина, Гранацька Юлія,
учні гр. КК-17
(керівник - Бабчинська С.В.)
4.  Конкурс ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

  Лауреат   

ІІ ступеня

 
  Римарчук Анна,
учениця гр. КОБ-18
(керівник - Гандзій О.В.) 
4.  ІІ етап Всеукраїнської  експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»    Меланич Вікторія,
учениця гр. КОБ-18
(керівник - Гандзій О.В.)
5.  ІІІ етап  Х Міжнародного мовного-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка              Диплом              ІIІ ступеня 

                     Бохняк Таїс,                      учениця гр. КПК-18
(керівник - Бессараб О.В.) 

6. ІІІ етап  ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика               Диплом                ІІ ступеня 

                 Блонська Людмила,                     учениця гр. КОБ-18с
(керівник - Бабчинська С.В.) 

2018-2019 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

з/п

Захід

     Місце,     

номінація

Нагороджений
1.  Конкурс на здобуття Грантів Вінницької обласної ради та Вінницької облдержадміністрації

ІІІ  місце

 

                ДНЗ "Вінницький ЦПТО                             переробної промисловості"               (Керівник: методист Захарчук І.О.)
2.

              Х Міжнародна виставка                   "Інноватика в сучасній освіті"    

Диплом за активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання

               ДНЗ "Вінницький ЦПТО                   переробної промисловості"    
3.

                Х Міжнародна виставка                   "Сучасні заклади освіти - 2019"  

Диплом за активну участь у реформуванні національної системи освіти

                ДНЗ "Вінницький ЦПТО                   переробної промисловості"   
4.

 ІІІ етап  ІХ Міжнародного мовного-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка 

Диплом

ІІІ ступеня

Бохняк Таїс, учениця гр. КПК-18
(керівник - Бессараб О.В.) 
5.

ІІІ етап  ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Диплом

ІІІ ступеня

                 Блонська Людмила,                 учениця гр. КОБ-18с
(керівник - Захарчук І.О.) 

ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК 

№ 

з/п

Захід Місце Нагороджений

1.

Конкурс 19 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

   Лауреат     ІІ ступеня

Байбак Максим, учень гр. КОБ-18
(керівник - Гандзій О.В.) 
2. Конкурс 19 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"      Лауреат      ІІІ ступеня   Карпенко Костянтин, учень гр. КОБ-18
(керівник - Лапченко М.В.) 
3. Обласний етап Всеукраїнської  краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»      Диплом      І ступеня Меланич Вікторія, учениця гр. КОБ-18
(керівник - Гандзій О.В.) 

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА РОБОТА

№ 

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений
1.

Обласний етап конкурсу фахової майстерності за професією "Офіціант"

ІІ місце Новак Євген, учень гр. КОБ-18с
(майстер в\н, який підготував переможця - Бондаренко В.Є.)

2017-2018 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА РОБОТА

№ 

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений
1.

Обласний етап конкурсу фахової майстерності за професією "Продавець продовольчих товарів"

ІІ місце Джапарова Аліме, учениця гр. ПКП-15
(викладач, який підготував переможця - Стецюк Н.П., майстер в/н - Кушнір Л.В.)
 2.

Обласний етап конкурсу фахової майстерності за професією "Продавець продовольчих товарів"           

ІІІ місце Дяволюк Марія, учениця гр.  ПКП-15
(викладач, який підготував переможця -       Стецюк Н.П., майстер в/н - Кушнір Л.В.)

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

           №

  з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений

1.

Обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце

Погуть Яна, учениця гр. КПК-16с
(викладач, який підготував переможця - Бессараб О.В.)

2.

ІІІ етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

ІІІ місце

 Козяр Ольга, учениця гр. КПК-16с
(викладач, який підготував переможця - Бессараб О.В.)

3.

ІХ Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"    

Диплом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу

ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"

4.

Обласний етап краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна" у номінації "Духовна спадщина мого народу"

І місце

 Дмитрашина Максим, учень гр. КПК-16,       Петричко Анастасія, учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

5.

Обласний краєзнавчий конкурс дослідницько-пошукових робіт "М. Леонтович - славний син Подольського краю"

ІІ місце

 Ульянчик Альона, Бевз Євгенія - учениці гр. КВК-16,  Задорожна Анна, учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

 СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

з/п

Захід Місце, номінація Нагородження
1 Турнір з боулінгу до Дня студента ІІ місце  Команда учнів ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості" 

 ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений
 1 XV обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" 

  Лауреат     ІІІ ступеня

Задорожна Анна,
учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)
2 ІІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнку "Здай кров заради життя"

    Диплом      ІІІ ступеня 

Зверховська Юлія,
учениця гр. КПК-16
(керівник - Бабчинська С.В.)
3 Обласна виставка-конкурс великодніх композицій "Воскресни, писанко!"

     Диплом       І ступеня 

Самгіна Тетяна,
учениця гр. КОБ-15
(керівник - Бондаренко В.Є.)
4 Обласна виставка-конкурс великодніх композицій "Воскресни, писанко!"

   Диплом      ІІ ступеня 

Дяволюк Марія,
учениця гр. ПКП-15
(керівник - Кушнір Л.В.)
5 Обласна виставка-конкурс великодніх композицій "Воскресни, писанко!"

     Диплом        ІІІ ступеня

Братенчук Оксана,
учениця гр. КПК-16
(керівник - Бабчинська С.В)

 

2015-2016 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Сьомий Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті"

 Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес

 ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"

ОЛІМПІАДИ


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

ІІІ етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 ІІІ місце

 Сініцина Альбіна,
учениця гр. КОБ-14с
(викладач, який підготував переможця - Захарчук І.О.)

2.

XIV Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп`ютерної графіки серед студентів та учнів

І місце
номінаці "Краща 2D-векторна графіка"

Медончак Тетяна,
учениця гр. КПК-14
(викладач, який підготував переможця - Балац Л.П.)

ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» на тему: «Україна – це я, Україна – це ти!»

Гран-прі,
номінація  «Художнє виконавство» (сольний спів)
 

 Водолазов Богдан,
учень гр. КПК-14с
(художній керівник - Сологуб О.В.)

 1.

Обласний конкурс патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити, Україно!», присвячений Міжнародному Дню студента

Гран-прі,
номінація  "Академічний спів"

 Водолазов Богдан,
учень гр. КПК-14с
(художній керівник - Сологуб О.В.)

 2.

Обласний етап Всеукраїнської Краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце,
номінація  "Духовна спадщина мого народу"

 Кушнір Володимир
учень гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

3.

Обласний етап Всеукраїнської Краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце,
номінація  "Із батьківської криниці"

 члени гуртка "Краєзнавець"
(керівник - Гандзій О.В.)

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Загальнокомандні змагання «Хто? Кого?»

 І місце

Команда
ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"
(керівник -
Никипорець І.О.)

 1.

Турнір з боулінгу серед ПТНЗ. Студентська ліга 2016

 І місце

Команда
ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"
(керівник -
Никипорець І.О.)

 1.

Турнір з настільного тенісу. Студентська ліга 2016

 ІІІ місце

Вихованець Роман
учень групи КОБ-14с

Досягнення 2014-2015 н.р.

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net