Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Досягнення

2018-2019 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

з/п

Захід

     Місце,             номінація

Нагороджений
1.  Конкурс на здобуття Грантів Вінницької обласної ради та Вінницької облдержадміністрації

ІІІ  місце

 

                ДНЗ "Вінницький ЦПТО                             переробної промисловості"               (Керівник: методист Захарчук І.О.)

ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК

 

№ 

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений

1.

Конкурс 19 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"

   Лауреат     ІІ ступеня

Байбак Максим, учень гр. КОБ-18
(керівник - Гандзій О.В.) 
2. Конкурс 19 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"      Лауреат      ІІІ ступеня   Карпенко Костянтин, учень гр. КОБ-18
(керівник - Лапченко М.В.) 

2017-2018 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА РОБОТА

№ 

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений
1.

Обласний етап конкурсу фахової майстерності за професією "Продавець продовольчих товарів"

ІІ місце Джапарова Аліме, учениця гр. ПКП-15
(викладач, який підготував переможця - Стецюк Н.П., майстер в/н - Кушнір Л.В.)
 2.

Обласний етап конкурсу фахової майстерності за професією "Продавець продовольчих товарів"           

ІІІ місце Дяволюк Марія, учениця гр.  ПКП-15
(викладач, який підготував переможця -       Стецюк Н.П., майстер в/н - Кушнір Л.В.)

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

           №

  з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений

1.

Обласний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ місце

Погуть Яна, учениця гр. КПК-16с
(викладач, який підготував переможця - Бессараб О.В.)

2.

ІІІ етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика

ІІІ місце

 Козяр Ольга, учениця гр. КПК-16с
(викладач, який підготував переможця - Бессараб О.В.)

3.

ІХ Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"    

Диплом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу

ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"

4.

Обласний етап краєзнавчої експедиції "Моя Батьківщина - Україна" у номінації "Духовна спадщина мого народу"

І місце

 Дмитрашина Максим, учень гр. КПК-16,       Петричко Анастасія, учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

5.

Обласний краєзнавчий конкурс дослідницько-пошукових робіт "М. Леонтович - славний син Подольського краю"

ІІ місце

 Ульянчик Альона, Бевз Євгенія - учениці гр. КВК-16,  Задорожна Анна, учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

 СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

з/п

Захід Місце, номінація Нагородження
1 Турнір з боулінгу до Дня студента ІІ місце  Команда учнів ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості" 

 ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений
 1 XV обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" 

  Лауреат     ІІІ ступеня

Задорожна Анна,
учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)
2 ІІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнку "Здай кров заради життя"

    Диплом      ІІІ ступеня 

Зверховська Юлія,
учениця гр. КПК-16
(керівник - Бабчинська С.В.)
3 Обласна виставка-конкурс великодніх композицій "Воскресни, писанко!"

     Диплом       І ступеня 

Самгіна Тетяна,
учениця гр. КОБ-15
(керівник - Бондаренко В.Є.)
4 Обласна виставка-конкурс великодніх композицій "Воскресни, писанко!"

   Диплом      ІІ ступеня 

Дяволюк Марія,
учениця гр. ПКП-15
(керівник - Кушнір Л.В.)
5 Обласна виставка-конкурс великодніх композицій "Воскресни, писанко!"

     Диплом        ІІІ ступеня

Братенчук Оксана,
учениця гр. КПК-16
(керівник - Бабчинська С.В)

 

2015-2016 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Сьомий Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті"

 Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес

 ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"

ОЛІМПІАДИ


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

ІІІ етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 ІІІ місце

 Сініцина Альбіна,
учениця гр. КОБ-14с
(викладач, який підготував переможця - Захарчук І.О.)

2.

XIV Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп`ютерної графіки серед студентів та учнів

І місце
номінаці "Краща 2D-векторна графіка"

Медончак Тетяна,
учениця гр. КПК-14
(викладач, який підготував переможця - Балац Л.П.)

ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» на тему: «Україна – це я, Україна – це ти!»

Гран-прі,
номінація  «Художнє виконавство» (сольний спів)
 

 Водолазов Богдан,
учень гр. КПК-14с
(художній керівник - Сологуб О.В.)

 1.

Обласний конкурс патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити, Україно!», присвячений Міжнародному Дню студента

Гран-прі,
номінація  "Академічний спів"

 Водолазов Богдан,
учень гр. КПК-14с
(художній керівник - Сологуб О.В.)

 2.

Обласний етап Всеукраїнської Краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце,
номінація  "Духовна спадщина мого народу"

 Кушнір Володимир
учень гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

3.

Обласний етап Всеукраїнської Краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце,
номінація  "Із батьківської криниці"

 члени гуртка "Краєзнавець"
(керівник - Гандзій О.В.)

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Загальнокомандні змагання «Хто? Кого?»

 І місце

Команда
ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"
(керівник -
Никипорець І.О.)

 1.

Турнір з боулінгу серед ПТНЗ. Студентська ліга 2016

 І місце

Команда
ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"
(керівник -
Никипорець І.О.)

 1.

Турнір з настільного тенісу. Студентська ліга 2016

 ІІІ місце

Вихованець Роман
учень групи КОБ-14с

Досягнення 2014-2015 н.р.

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net