Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Досягнення

2017-2018 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

     №      з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений

1.

                          Обласний етап VІІІ                                          Міжнародного мовно-літературного конкурсу                  учнівської та студентської молоді                імені Тараса Шевченка

ІІІ місце

Погуть Яна,
учениця гр.  КПК-16с
(викладач, який підготував переможця - Бессараб О.В.)

2.

      ІІІ етап XVI Міжнародного конкурсу       з української мови  імені Петра Яцика

ІІІ місце

 Козяр Ольга,
учениця гр. КПК-16с
(викладач, який підготував переможця - Бессараб О.В.)

3.

ІХ Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

Диплом за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу

ДНЗ "Вінницький ЦПТО ПП"

 СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ

з/п

Захід Місце, номінація Нагородження
1 Турнір з боулінгу до Дня студента ІІ місце  команда учнів ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості" 

 ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК

з/п

Захід Місце, номінація Нагороджений
 1                        15 обласний етап                           Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" 

          Лауреат             ІІІ ступеня

Задорожна Анна
учениця гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

 

2015-2016 навчальний рік

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Сьомий Міжнародний форум "Інноватика в сучасній освіті"

 Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес

 ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"

ОЛІМПІАДИ


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

ІІІ етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 ІІІ місце

 Сініцина Альбіна,
учениця гр. КОБ-14с
(викладач, який підготував переможця - Захарчук І.О.)

2.

XIV Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп`ютерної графіки серед студентів та учнів

І місце
номінаці "Краща 2D-векторна графіка"

Медончак Тетяна,
учениця гр. КПК-14
(викладач, який підготував переможця - Балац Л.П.)

ВИХОВНИЙ НАПРЯМОК


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Обласний фестиваль-огляд художньої самодіяльної творчості учнів ПТНЗ «Подільські зорі» на тему: «Україна – це я, Україна – це ти!»

Гран-прі,
номінація  «Художнє виконавство» (сольний спів)
 

 Водолазов Богдан,
учень гр. КПК-14с
(художній керівник - Сологуб О.В.)

 1.

Обласний конкурс патріотичної пісні «Ти будеш вічно жити, Україно!», присвячений Міжнародному Дню студента

Гран-прі,
номінація  "Академічний спів"

 Водолазов Богдан,
учень гр. КПК-14с
(художній керівник - Сологуб О.В.)

 2.

Обласний етап Всеукраїнської Краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце,
номінація  "Духовна спадщина мого народу"

 Кушнір Володимир
учень гр. КПК-15
(керівник - Гандзій О.В.)

3.

Обласний етап Всеукраїнської Краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

І місце,
номінація  "Із батьківської криниці"

 члени гуртка "Краєзнавець"
(керівник - Гандзій О.В.)

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ


з/п
Захід Місце, номінація Нагороджений

 1.

Загальнокомандні змагання «Хто? Кого?»

 І місце

Команда
ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"
(керівник -
Никипорець І.О.)

 1.

Турнір з боулінгу серед ПТНЗ. Студентська ліга 2016

 І місце

Команда
ДНЗ "Вінницький ЦПТО переробної промисловості"
(керівник -
Никипорець І.О.)

 1.

Турнір з настільного тенісу. Студентська ліга 2016

 ІІІ місце

Вихованець Роман
учень групи КОБ-14с

Досягнення 2014-2015 н.р.

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17; 27-10-56
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net