Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Педагогічні читання

Опубліковано: Понеділок, 09 січня 2017

Педагогічні читання − невід’ємна частина методичної роботи нашого навчального закладу, яка направлена на удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, сприяння їх творчому та професійному розвитку, вивчення сучасних технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, поширення перспективного досвіду в педагогічній діяльності. Традиційно така форма роботи проводиться під час зимових канікул.

Цього року педагогічні читання відбулись 3 та 4 січня та були направлені на вивчення педагогічної спадщини педагогів-новаторів, відкритий обмін думками й досвідом щодо застосування інформаційно-комунікаційних технологій навчання. Педагогічні читання відкрив директор Центру Савлук О.А. підкресливши важливість та значення даної форми роботи для підвищення фахової майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання, а також інших учасників навчально-виховного процесу. Олег Анатолійович побажав усім плідної і творчої праці.

Розпочались педчитання теоретичним блоком, в ході якого присутні розглянули творчу спадщину педагогів-новаторів С.Я. Батишева, Х.А. Алчевської, М. Монтесорі, О. Захаренка, Р. Кузине та провели паралелі актуальності їх ідей у сучасних умовах. У своїх виступах-презентаціях викладачі Демченко Т.М., Захарчук І.О., Никипорець І.О. та майстри виробничого навчання Могир Н.А., Поліщук С.А. не лише озвучили основні педагогічні ідеї зазначених новаторів, але й зробили акцент на тих, які можна впроваджувати на уроках теоретичного та виробничого навчання при підготовці кваліфікованих робітників.

   

Власним досвідом впровадження медіаосвітніх технологій на уроках української мови і літератури поділилась викладач Бессараб О.В. Вона презентувала цікаві форми роботи з учнями такі, як буктрейлер, відеовірш, складання фреймових структур, використання відеохостингу «YouTube», різні форми роботи з відеоматеріалами: психологічний вітраж - складання портрету головних героїв, озвучування тематичних відеороликів.

Пізнавальним був виступ методиста Гаврилюк О.П. на тему «Технологія веб-квест як засіб активізації колективної творчості учнів». Вона познайомила з технологію та особливостями розробки веб-квестів, їх структурою, надала рекомендації щодо використання Інтернет платформ (конструкторів сайтів) для їх створення.

Цікавим та корисним був виступ голови методичної комісії загальноосвітньої підготовки Рибачок Л.Ф. на тему «Електронне портфоліо педагога як ефективний засіб професійного вдосконалення». У своєму виступі Людмила Федорівна зупинилась на структурі електронного портфоліо та сервісах, за допомогою яких можна створювати власне портфоліо.

   

Практичний блок педагогічних читань складався із практичних майстер класів: «Відеоблог педагога», «Проектні технології навчання. Робота над проектом», які провела викладач інформатики Токар К.О. та майстер-класу «Відеопідтримка уроків теоретичного навчання. Створення відеороликів», який провела методист Гаврилюк О.П.

4 січня в рамках педагогічних читань відбулась зустріч педагогічного колективу з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології Вінницького державного педагогічного університету Штифураком Володимиром Сергійовичем. Він прочитав лекцію на тему «Психологія здоров’я педагога». У своєму виступі Володимир Сергійович розкрив признаки психологічного здоров’я людини, зауважив, що основною якістю людини є егоцентризм та наголосив, що людина завжди має резерви для покращення власного психологічного здоров’я. Він закликав присутніх не боятися бути щирими, бути тими, ким ми самі хочемо та завжди цінувати те що ми маємо. Свій виступ Володимир Сергійович завершив словами: «Якщо людина радіє успіхам інших людей, значить вона психологічно здорова».

   

Перегляди: 1026

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net