Шаблоны Joomla 3 тут

Тиждень точних предметів та інформаційних технологій

Опубліковано: Субота, 13 лютого 2021

З 08 по 12 лютого в навчальному закладі проходив тиждень точних предметів та інформаційних технологій. Гаслом тижня стали слова В.Черчилля : «Володієш інформацією – володієш світом».

На учнів чекало багато цікавих, пізнавальних заходів. Протягом тижня було організовано п’ятихвилинки «Цікаві факти про вчених математиків».

На платформі Google Classroom проводилась тематична година з математики «Дивовижне число Пі», присвячена святкуванню Міжнародного  дня числа П, яке відмічається у всьому світі 14 березня, починаючи з  1988 року.   

Учні Центру взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді на платформі «На урок» з фізики та математики, результати якої будуть у березні.

8 лютого для учнів групи КПК-20 було проведено інформаційну годину з фізики на тему: «За сонячними батареями – майбутнє».

 

 

Учні третього курсу переглянули захоплюючий відеофільм «100 найбільших відкриттів астрономії».

Учениці групи ПКП-19 стали учасниками «Інтелектуального марафону» з математики та мали змогу розв’язати завдання  з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання практичного змісту, а також пройти фінальне онлайн-тестування. Більше наполегливості у досягненні мети проявила команда «Винахідливі», яка і стала переможцем гри.

  

 

 

Інформаційна година «Комп’ютерна та інтернет-залежність» була проведена для групи КОБ-20.

Бібліотекар Центру організувала виставку методичної і навчальної літератури «У світі точних наук».

 

 

                                                                                             

Перегляди: 91

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net