Шаблоны Joomla 3 тут

День знань - 2020

Опубліковано: Вівторок, 01 вересня 2020

Вітаємо Вас з Днем знань! Бажаємо усім учням, викладачам, майстрам виробничого навчання здоров'я, успіхів у новому навчальному році. Нехай цей рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! Особливо хвилюючим  цей день є для першокурсників, адже саме для них розпочинається нова сторінка життя.

1 вересня навчальний рік розпочався у новому форматі — з урахуванням розроблених МОЗ рекомендацій щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Хоча не було традиційної святкової лінійки учнів гостинно зустрічали та супроводжували до аудиторій класні керівники та майстри виробничого навчання. Було проведено перший урок на тему: «Безпека понад усе».

Проте поширення COVID-19 – це не єдина загроза, яка нависла над Україною.

Сьогодні педагогічний колектив Центру приймає участь у Всеукраїнській акції «Сонях пам’яті», та рекомендує усім учням долучитись до щорічного вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Україна щодня пам’ятає воїнів, які поклали своє життя за її волю та незалежність, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам'яті. День, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам'яті. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

Будь здоровий, бережи себе та рідних! 

Пам’ятай! Безпека понад усе!

Перегляди: 49

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net