Шаблоны Joomla 3 тут

Педагогічні читання

Опубліковано: П'ятниця, 10 січня 2020

З 3 по 9 січня у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» проходили педагогічні читання. Викладачі, вихователі, майстри виробничого навчання та бібліотекар презентували власні методичні здобутки, інформували про цікаві методи і форми роботи, які колективно обговорювались.

Перший день був присвячений українському правопису-2019. З усіма змінами і доповненнями правопису педагогічний колектив ознайомила запрошений методист НМЦ ПТО у Вінницькій обл. Мартинюк О.М. Мовознавчу естафету прийняли викладач Бессараб О.В., яка розповіла про правила заповнення документів та бібліотекар Хіміч О.А., яка поділилась досвідом правильного оформлення списку використаних джерел та створенням УДК. Також цього дня  практичний психолог Кучерук Н.О. провела тренінг «Привіт, я конфлікт!» та майстер в/н Щавінська Т.В. провела майстер-клас «Приготування пирога Кіш».

4 січня методист Федчук Н.С. розповіла присутнім про кліпове мислення, його негативні та позитивні сторони. Продовжила психологічний блок викладач Демченко Т.М з виступом «Агресія, як з нею боротись». Із сучасними педагогічними технологіями ознайомила  голова МК виховної роботи Бабчинська С.В. Також цього дня учасники педагогічних читань мали можливість відвідати два майстер-класи. Майстер–клас «Приготування Віденського штруделя» провела старший майстер Камінна І.В., а також вихователь Мединич О.В. поділилась досвідом позаурочної роботи з учнями «Виготовлення м’якої іграшки безшовним способом».

            

8 січня на завершення педагогічних читань колектив відвідав Вінницьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. К. А. Тімірязєва, де була проведена екскурсія та всі бажаючі змогли оформити річний абонемент. 

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на високому методичному рівні та носили практичний характер. Це дало змогу педагогам розширити свою педагогічну свідомість та набути досвіду.

Перегляди: 178

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net