Проведення тижня точних наук та інформаційних технологій
З 16 листопада по 20 листопада в Центрі проходив тиждень точних наук та інформаційних технологій, який проводився з метою закріплення і поглиблення знань, отриманих на уроках; формування пізнавальних інтересів та творчої активності учнів; виховання наполегливості в досягненні мети, почуття відповідальності за свою роботу перед колективом; виявлення обдарованих учнів; розширення кругозору учнів.
Протягом тижня проводились:
- конкурс стіннівок на теми: «Цікаві факти з історії математики», «Фізика навколо нас»;
- інформаційна година «Історія розвитку носіїв інформації»;
- виставка навчально-методичної літератури з фізики, математики та інформатики;
- чемпіонат «Володар клавіатури»;
- конкурс комп’ютерного малюнку;
- гра «Зустріч любителів фізики»;
- інформаційна година «Математика в житті людей»;
- вікторини: «Фізична абетка», «Математична абетка»;
- інтелектуально-розважальна гра «Інформатичний калейдоскоп»;
- практичне заняття по вирощуванню кристалів;
- «Математичний брейн-ринг»;
- перегляд фільму «Таємниці Всесвіту»;
- інформаційна година «Фізика XXI століття: нанотехнології»;
- математична гра «Що? Де? Коли?».
У конкурсі комп’ютерного малюнку призові місця отримали: І місце - Бондарчук Т., ІІ місце - Дихтяр В., ІІІ місце - Дорошенко В.
У чемпіонаті «Володар клавіатури» призові місця отримали: І місце - Бондарчук Т., ІІ місце - Дихтяр В.
За результатами проведення тижня були відмічені наступні учні:
група ПКП-15 – Блінцова Н., Гусєва В., Дяволюк М., Кучеренко М., Марущак А., Моргулець А., Павлик І., Шарагова А., Ящук А.;
група КПК-15 – Афоніна О., Бендрит С., Верховинін С., Задорожна А., Кушнір В., Ободянська М., Хомюк А., Чумак А., Явнич С.;
група КОБ-15 – Бабійчук А., Золоташко Ю., Малащинська Ю., Пастушина Я., Поліщук Р., Самгіна Т., Ткачова А.;
група КВК-14 – Гарник В., Потолочна Я., Сергієнко О.;
група КОБ-14 – Кучерявий С., Пентелейчук Є.;
група ОК-13 – Бондарчук Т., Дихрят В., Дорошенко В., Журавська В., Кулаківська А., Марценюк А., Стоянович Р.;
група КВК-13 – Мельник Ю., Хижун В.;
група КОБ-13 – Жмуд Д., Наконечна В.
Тиждень точних наук та інформаційних технологій підготували та провели: Рибачок Л.Ф., Балац Л.П., Гаврилюк К.О.
Фотозвіт тижня:
Перегляди: 848