Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Вшанування Дня пам’яті захисників України

Опубліковано: Субота, 29 серпня 2020

Шановні учні та педагогічний колектив Центру!

29 серпня 2020р. відбудеться вшанування пам’яті

захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли.

                                                                   

І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

План виховних заходів в Центрі

щодо шанування Дня пам’яті захисників України:

  • 29 серпня о 10:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Прохання в цей час зупинитись де б ви не були і схилити голови вшанувавши захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
  • 1 вересня 2020 р. відбудеться перший урок на тему «Безпека понад усе!», рекомендуємо в цей день прийняти участь у Всеукраїнській акції пам’яті «Сонях», а саме слід виготовити стилізовані соняхи з тканини та розмістити їх на власному одязі на лівій стороні грудей та прийти із даним символом на перший урок у Центрі.

                                                              

Сонях має 15 пелюсток жовтого кольору. Пелюстку рекомендовано робити висотою 23 мм і шириною 12 мм. Верхній край пелюстки – загострений. Нижні краї кожної пелюстки закріплені на великому колі діаметром 40 мм з чорного фетру товщиною 1 мм. Маленьке коло з фетру чорного кольору товщиною 1 мм діаметром 30 мм розміщено посередині соняха поверх жовтих пелюсток. Сонях закріплено на основу для значків у вигляді піну (кліпси).

Відео з інструкціями по виготовленню символа «Сонях пам’яті» за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=57n1i5w57M0.

 

Перегляди: 55

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net