Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

 Навчання з питань пожежної безпеки

Опубліковано: Четвер, 02 січня 2020

Адміністративно-господарський персонал та педагоги Центру 02 січня 2020 року пройшли навчання з питань пожежної безпеки.

Під час заходу директор Центру Олег Савлук наголосив на великій кількості пожеж в Україні. Так, наприклад, у минулому році сталося більше 78 тисяч пожеж, у вогні загинуло понад  2 тисячі осіб, серед яких 57 дітей. Було акцентовано увагу на питаннях, що необхідні для забезпечення пожежної безпеки навчального закладу, збереженню життя та здоров’я учасників освітнього процесу.

Начальник штабу цивільного захисту Леонід Довбиш розповів присутнім, як запобігти пожежі в навчальному корпусі та гуртожитку. Детально ознайомив учасників навчань з правилами користування  первинними засобами пожежогасіння, порядком їх застосування, алгоритмом дій чергових сил та викладачів при виникненні пожежі та евакуації учнів.

       

     

Педагоги отримали вагомі знання з правил надання домедичної допомоги, які за потреби допоможуть врятувати життя людей -  в ході  інструктивного занняття проведеного представником Червоного Хреста Юрія Марценюка.

                 

Перегляди: 160

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net