Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

ІІ етап конкурсу «Кращий за професією «Пекар»»

Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019

19.11.2019 р. в ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий за професією «Пекар» серед навчальних груп, які здобули кваліфікацію «Пекар».

Конкурс був проведений з метою підвищення рівня професійної підготовки та  майстерності, розвитку творчої активності учнів, виявлення обдарованої молоді, формування естетичних смаків, поглиблення знань і умінь учнів, освоєння учнями сучасних методів праці.

У ІІ етапі конкурсу брали участь: Кринична Єлизавета, Заяць Анастасія, Івоніченко Діана – учениці групи КПК-17; Мельник Вікторія, Стафійчук Діана – учениці групи КПК-18с, які зайняли І та ІІ місця у І етапі конкурсу.

Учні мали виконати ряд конкурсних завдань. Спочатку вони презентували себе  та проголошували свій життєвий девіз. Далі виконали письмове тестове завдання у робочому зошиті.

Цікавим був конкурс на визначення страви за допомогою переліку сировини, виведеного на екран. У конкурсі «Пекар експерт» учасники  мали відгадати ряд сировини, що використовується в пекарській справі, та вказати їх призначення. Конкурс «Уважний технолог» передбачав з запропонованих варіантів рецептур вибрати одну вірну.  У конкурсі «Товарознавець» необхідно було визначити назву хлібобулочного виробу.

Практичний  показ умінь та навиків, які здобули конкурсанти  представляли у вигляді розподілу тіста без ваги на рівні  частини та у формуванні заготовок. Так у конкурсі «Швидкий майстер» конкурсанти з сформованих заготовок розкачували джгути та формували плетінку з трьох джгутів.

Конкурс «Домашнє завдання» полягав у приготуванні напіввідкритого пирога з начинкою. Під час цього завдання учасники  застосовували новітні виробничі технології, сучасне оздоблення пирога.

Для активних вболівальників була організована концертна програма, де звучали пісні та вірші.

За підсумками ІІ етап конкурсу «Кращий за професією «Пекар»:

І місце здобула Кринична Єлизавета, учениця групи КПК-17,

ІІ місце – Івоніченко Діана, учениця групи КПК-17,

ІІІ місце– Заяць Анастасія, учениця групи КПК-17.

Переможців конкурсу було нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

 

Перегляди: 150

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net