Шаблоны Joomla 3 тут

Випуск - 2019

Опубліковано: Четвер, 27 червня 2019

Випускний - це чудова традиція, тепле незабутнє свято, яке буває у кожного в житті, та яке неможливо нічим замінити. А попереду мрії, думки, переживання перші професійні кроки…

Сьогодні, 27 червня, відбувся урочистий випуск в Державному навчальному закладі «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості».

Із вітальним словом до присутніх звернувся директор Олег Анатолійович Савлук, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання і  побажав їм зайняти гідне місце у житті, успішно реалізувати себе у професійній діяльності.

Затамувавши подих очікували випускники найважливішого моменту — вручення дипломів кваліфікованих робітників та свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.

 

Після привітання та вручення документів про освіту, подяки отримали батьки, а найактивнішіучні - грамоти.

Теплими та зворушливими були привітання класного керівника випускної групи  КПК-16 Бабчинської Світлани Володимирівни.

Свої таланти продемонстрували випускниціКостик Анна та Романчук Дарія. Кілька яскравих концертних номерів стали чудовим доповненням до святкової атмосфери заходу.

Вітаємо кваліфікованих робітників, бажаємо нових здобутків та творчих досягнень! Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити!

 

Перегляди: 376

Наші контакти

вул. Ватутіна, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net