Шаблоны Joomla 3 тут

Пам'ятаємо. Перемагаємо

Опубліковано: П'ятниця, 10 травня 2019

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, які зберігають музеї та сім’ї військових і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги. А ми, молоде покоління, про  бойові подвиги, воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з  розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури, пісень.

8 травня у навчальному закладі відбулась лінійка до Дня пам’яті та примирення та до Дня Перемоги над нацизмом у Європі. На цьому заході вшановували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, Героїв Небесної Сотні та воїнів Операції об’єднаних сил хвилиною мовчання. Під час лінійки ведучі нагадали, що  Друга світова війна тривала довгих 6 років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів.

В пам’ять про загиблих  до Меморіалу Визволення, встановленого на честь 38 – ї армії, що звільняла Вінницю від нацистських окупантів та до пам’ятника Січовим стрільцям та воїнам ОУН – УПА квіти поклали  кращі учні групи  КПК–17, на чолі з викладачами Петренко В.О. та Пічкур Ю.Л.

 

Перегляди: 339

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net