×

Повідомлення

IMAGESIZER_ERR_ACCESS
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

8 Березня

Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.

 

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме тому, напередодні 8 Березня відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного день прав,жінок і миру.В цей день на адресу всіх жінок, лунали найтепліші слова, звучали пісні, оплески. Зі святом жіноцтва, любові та краси привітав директор Савлук Олег Анатолійович. Кращим ученицям Центру було вручено Грамоти та Подяки.

Ну і, як годиться, у програмі свята – концерт! Радували присутніх своїми виступами учні Центру, співаючи пісень та розповідаючи вірші.

Доброзичлива атмосфера, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

Перегляди: 17

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net