Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Зимові педагогічні читання

Опубліковано: П'ятниця, 11 січня 2019

З 3 по 9 січня 2019 року у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» проходили педагогічні читання. Викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі та бібліотекар презентували власні методичні здобутки, інформували про цікаві методи і форми роботи, інноваційні технології, які колективно обговорювалися.

Перший день був присвячений видатного педагогу-гуманісту В.О. Сухомлинському. Учасники педагогічних читань переглянули відеофільм про педагога, а також вихователь Галинська Н.Ю. та бібліотекар Хіміч О. виступили з цікавими та змістовними доповідями.

4 січня голова методичної комісії професійної підготовки Федчук Н.С. розповіла про компетентнісний підхід до освітнього процесу. Викладач Петренко В.О. провела практичне заняття «Створення онлайн-середовища засобами Google». Керівник гуртка Демченко Я.В. ознайомив присутніх з досить актуальною темою «Томос – грамота про духовну незалежність України». Майстер виробничого навчання Костецька Л.І. розкрила секрети приготування рулету з лаваша.

   

8 січня голова методичної комісії виховної роботи Бабчинська С.В. ознайомила присутніх з поняттям «булінг» та надала поради про те, як зробити освіту безпечною. Майстер виробничого навчання Костецька Л.І. провела практичне заняття «Конфлікт і шляхи його подолання». Практичний психолог Кучерук Н.О. презентувала рекомендації щодо ефективної адаптації. Вихователі Галинська Н.Ю., Гишпаль Н.С., Мединич О.В. організували та провели педагогічний квест «Виховні акварелі». Майстер виробничого навчання Бондаренко В.Є. пригощала педагогів зігріваючим напоєм «Глінтвейн», попередньо провівши майстер-клас.

           

9 січня методист Захарчук І.О. розповіла про STEM-технології в освіті. Педагоги-початківці  Бабчинський О.Л., Войтович А.Г., Демченко Я.В., Любарська Н.В., Качурін І.В. та Пухнюк Г.П. організували  ток-шоу на тему: «Сучасні тренди в освіті: за і проти». Практичний психолог Кучерук Н.О. та викладач Демченко Т.М. провели тренінг «Дозволь собі бути щасливим. Дорога до себе».

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, тому що були створені оптимальні умови для неформального активного професійного спілкування і це дало можливість педагогам розширити свою педагогічну свідомість та обмінятися досвідом.

 

Перегляди: 298

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net