Шаблоны Joomla 3 тут

Засідання обласної методичної секції старших майстрів ЗП(ПТ)О

Опубліковано: Четвер, 13 грудня 2018

13 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбулося засідання обласної методичної секції старших майстрів ЗП(ПТ)О.

З вітальним словом до учасників секції звернувся директор Центру Савлук Олег Анатолійович, який розповів про сучасний стан та перспективи розвитку навчального закладу, а також  побажав присутнім плідної роботи.

Марчук Василь Анатолійович, методист НМЦ ПТО у Вінницькій області, розповів присутнім про організацію професійно-практичної підготовки в ЗП(ПТ)О з використанням елементів дуальної системи навчання.

Стецюк Надія Петрівна, заступник директора ДНЗ "Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості", розповіла про організацію виробничого навчання та виробничої практики в Центрі.

Мазур В’ячеслав Анатолійович, методист НМЦ ПТО у Вінницькій області, провів аналіз виконання нормативних вимог щодо безпечної організації навчально-виховного процесу в ЗП(ПТ)О.

Западнова Світлана Анатоліївна, методист НМЦ ПТО у Вінницькій області, акцентувала увагу на участі ЗП(ПТ)О в обласних та Всеукраїнських конкурсах у 2018-2019 навчальному році.

Гуменюк Галина Борисівна,  старший майстер ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» поділилась досвідом планування роботи навчально-виробничих майстерень.

Учасники засідання обласної секції старших майстрів відвідали майстер – класи, на яких майстри виробничого навчання продемонстрували процес приготування хлібобулочних та кондитерських виробів:

  • майстер виробничого навчання Любунь Лілія Володимирівна відкрила секрети приготування  тістечок «Макарун».

  • майстер виробничого навчання Могир Наталя Анатоліївна розповіла про особливості приготування хліба «Штоллен».

На завершення засідання учасники засідання ознайомились з навчально-матеріальною базою Центру.

 

Перегляди: 269

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net