×

Повідомлення

IMAGESIZER_ERR_ACCESS
Шаблоны Joomla 3 тут

1 вересня - День знань

Опубліковано: Субота, 01 вересня 2018

Ось і минуло спекотне літо, закінчилася вступна кампанія, позаду всі хвилювання абітурієнтів та їх батьків. Настала осінь і 1 вересня ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» у своїх стінах зустрів учнів.

Цього дня cпільно з територіальним відокремленим спеціалізованим відділенням у Центрі відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань. Директор Савлук О.А. привітав з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові Олег Анатолійович наголосив, що освіта є основою для успішної кар’єри та благополучного життя. Стрімкий розвиток технологій, наукових галузей, інноваційних підходів потребує безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок. З особливими словами вітання директор звернувся до першокурсників та побажав їм знайти нових друзів, здобути перший професійний досвід і осягнути секрети майбутньої професії.

З святковою подією усіх присутніх привітала начальник відділу професійно-технічної освіти Управління професійної освіти, інноватики та науки Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Даценко А.В.

Після завершення урочистостей учні розійшлися по навчальних кабінетах на перший урок «З Україною в серці», який був присвячений 27-й річниці Незалежності України.

 

З початком нового навчального року, дружня родина Центру!

 

Перегляди: 170

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net