Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

6 лютого - Міжнародний день бармена

Опубліковано: Вівторок, 06 лютого 2018

6 лютого Україна, а з нею і весь світ, святкує Міжнародний день бармена. Свято, що об’єднує людей різного віку, статі і життєвих позицій.

Сьогодні у ДНЗ «Вінницький Центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» відбулося святкування, присвячене МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ БАРМЕНА.

У програмі було:

  1. Презентація професії «Бармен».
  2. Виставка коктейлів.
  3. Майстер – клас «Приготування шарових коктейлів»

Усі бажаючі мали  можливість спробувати смачні коктейлі.

Професійне свято бармена отримало прив`язку до 6 лютого не випадково. У цей день католики шанують Святого Аманда - покровителя виноробів і рестораторів. 6 лютого поздоровлення приймають всі, хто стоїть за барною стійкою і радує відвідувачів фірмовими напоями та ласкавим поглядом.

Україна приєдналася до свята в 2008 році, коли Міжнародний центр барменів «Planet Z» спільно з київським рок-клубом «Докер Паб» вирішили ввести таку традицію і в нашій країні. Пізніше ідею підхопили інші регіони, і тепер в професійний день барменів проходять масштабні акції, розраховані на визнання і гарний настрій.

У цей день хочеться привітати всіх барменів. Побажати щастя, везіння, удачі. Нехай дарує натхнення, спритність, віртуозність та везіння кожен день.

Викладачам, майстрам виробничого навчання, учням бажаємо наснаги, креативу та нових професійних здобутків!

 

Перегляди: 142

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net