Шаблоны Joomla 3 тут

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: Понеділок, 05 лютого 2018

Життя людини – безцінне. Тому з метою створення безпечних умов навчання та відпочинку учнів та згідно плану роботи, в період з 29.01.2018 по 02.02.2018 у Центрі проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності. Протягом тижня проходили різні заходи, у яких прийняли участь учні всіх груп.

Найактивнішу участь у тижні взяли групи першого курсу, які з задоволенням відвідували усі заходи.

Для учнів груп КПК-17 та КВК-17 цікавою виявилась екскурсія на виставку оперативно-рятувальної служби ГУ ДСНС, де вони ознайомитись з історією створення служби порятунку та першої пожежної частини м. Вінниці, засобами та заходами, які застосовуються під час виникнення надзвичайної ситуації, мали можливість побачити спорядження пожежних машин, розглянути побутові та навчальні приміщення пожежної частини № 1 ГУ ДСНС у Вінницькій області, ознайомитися з розкладом робочого дня рятівників.

Цікавим та змістовним виявились практичне заняття з порядку дій та надання першої допомоги потерпілому за участю представника Вінницької обласної організації товариства Червоного Хреста, тренера з надання першої допомоги Марценюка Юрія Володимировича. Під час заняття учні та працівники Центру мали можливість побачити та самим спробувати виконати дії по наданню першої допомоги потерпілому, а також отримати відповіді на запитання, що стосується порядку дій при різних видах травм.

    

Багато цікавої інформації колектив закладу та учні отримали під час інформаційної години, яка відбулася за участю представника відділення державної пожежно-рятувальної частини №5 1-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Вінницькій області Іщенка Володимира Петровича. В ході зустрічі рятівник провів навчання з правил безпеки повсякденного життя для мешканців гуртожитку і наголосив, що безпека кожної людини залежить в значній мірі від самої людини. Також представник рятувальної служби відповів на запитання, які цікавили учнів, та розповів про цікаві факти з повсякденних надзвичайних ситуацій та особливості служби порятунку.

Актуальними і своєчасними були бесіди з учнями щодо запобігання та профілактики різних захворювань, які проводила медична сестра Центру Варижук І.Л.

Протягом тижня учні та працівники мали змогу відвідати тематичну виставку літератури з основ безпеки життєдіяльності, яка проводилась у бібліотеці, побачити стіннівки на тему: «Безпечна поведінка взимку», виготовлені учнями Центру.

Перегляди: 194

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net