×

Повідомлення

IMAGESIZER_ERR_ACCESS
Шаблоны Joomla 3 тут

Мандрівка у чарівний і мальовничий світ Карпат

Опубліковано: Вівторок, 10 жовтня 2017

А чи відчуваєш ти запах осені у повітрі? Чи помічаєш як вона дихає навкруги? Прислухайся до себе на мить. Вона полонить серце тихою казкою і викликає бажання поїхати у далеку мандрівку. Туди, де вбрані в осінні барви західні міста та чаруюча велич осінніх Карпат.

          

З 6 по 8 жовтня 2017 року Карпатський край відкрив нам безкрайній всесвіт вражень та емоцій, які ми запам'ятаємо на все життя. Це чарівні ліси та прекрасні долини, казкові високогірні озера, водоспади і цікаві місця!

                                                  

Першою нашою зупинкою було м. Яремче, яке неймовірно вразило нас красою гір, чистотою та свіжістю повітря, вольєрним  господарством  та сувенірними ринками. У місті дивним чином поєднуються асфальтовані дороги, мости через гірські струмки, пагорби і водоспади. Прикрасою міста є живописний каскадний водоспад Пробій, висота якого 8 м.

           

Відпочинок у Карпатах важко уявити без відвідування  найбільшого гірськолижного курорту України – Буковель. Хоча сезон триває з кінця листопада до середини квітня, свою красу знаменитий курорт не втратив і мав чим перед нами похизуватись.

         

А як не побувати на Яблунецькому перевалі, який розташований на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, висота якого 931 м над рівнем моря?

              

На другий день нашої поїздки ми підкорювали найвищу точку України -   Говерлу, висота якої складає 2061 м над рівнем моря. І саме ця подія викликала найбільше позитивних емоцій, захоплення та гордості.

        

І на завершення ми вирушили на Манявський водоспад, який є гідрологічною пам'яткою природи загальнодержавного значення та одним з найвищих водоспадів у Карпатах.

          

Ці три дні запали в душу кожному, а неповторність чудового Карпатського краю залишила незабутні враження в серцях мандрівників. Завдяки цій подорожі ми змогли не лише збагатитись духовно, а й глибше пізнати безмежну красу рідної землі.

 

Перегляди: 316

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net