Шаблоны Joomla 3 тут

БУТИ ВЧИТЕЛЕМ - ЦЕ ПРЕКРАСНО!!!

Опубліковано: П'ятниця, 29 вересня 2017

У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор у своїх скульптурах, а вчитель – у думках і справах своїх учнів….

І в цьому ще раз переконалися викладачі та майстри виробничого навчання ДНЗ «Вінницький ЦПТО ПП» 28.09.2017 р. під час святкування Дня працівників освіти.

Від щирого серця до працівників Центру звернувся директор Савлук О. А. зі словами: «Вітаю Вас із професійним святом. Ваша професія найблагородніша і вона об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів. Ви сієте в молодих серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний  духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредом. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива вродить новими талантами, яскравими особистостями, перемогами і здобутками в житті.»

Саме завдяки учнівському самоврядуванню та адміністрації ДНЗ «Вінницький ЦПТО ПП» було висловлено подяку і шану усім працівникам навчального закладу. Зі сцени пролунали слова вдячності людям з великим серцем і мудрою головою у віршах та піснях.

    

Заради цього свята з привітанням  до нас завітав вельмиповажний гість з Італіїї - Рокко Бутільйоне.

Усім педагогам було вручено символічні дипломи від учнівського самоврядування у номінаціях: «Золотого сонця», «Чарівного пера», «Відповідальності», «Духмяного бажання», «Феєричних коктейлів», «Енергетичної спрямованості», «М’ясної  майстерності» тощо.

 Учні побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів, поваги та вдячності.

 

Перегляди: 218

Наші контакти


21001, м. Вінниця, вул. Ватутіна, 72 
Тел.: (0432) 56-38-17
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net