Joomla шаблоны бесплатно http://www.joomla3x.ru

Події

Виставка «Донбас: переPROчитання образу»

16 квітня для учнів та педагогічного колективу Центру відбулась презентація інформаційно-просвітницької виставки «Донбас: переPROчитання образу», підготовленої Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України. Матеріали надав КВНЗ  «Вінницька академія неперервної освіти»

Виставка містить маловідомі  матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ,  а також документи з Державного архіву Донецької області.

Детальніше...

Зустріч з Мигуном П.П.

В рамках обласного конкурсу на кращу експозицію, присвячену учасникам ООС на тему: «Герої нашого часу»  в історико-етнографічному музеї ДНЗ «Вінницький центр-професійно-технічної освіти переробної промисловості» було оформлено виставку «Незламна воля». Експонати надав гвардії сержант командир БМП 72-ої бригади 5-ої роти, волонтер ГО «Мольфар», завідувач відділом біології Вінницької обласної станції юних натуралістів, методист, відмінник освіти України  Мигун П.П.

     

 16 квітня  з учнями Центру відбулася зустріч Мигуном П.П., який  щиро та патріотично поділився спогадами із життя на передовій. Свою розповідь він супроводжував відеоматеріалами, відзнятими під час військових операцій.

       

Павло Петрович подякував учням за листівки та обереги, які вони передають на фронт, підкресливши їх особливе значення для кожного захисника. Також звернувся до педагогічного колективу із словами: «Я та мої побратими безмежно вдячні працьовитому і творчому колективу ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» за величезну і безцінну допомогу смаколиками та продуктами харчування безпосередньо бійцям на передову ООС. Дай Вам, Боже, миру, добра і родинного затишку».

   

Фестиваль "Сурми звитяги"

10 жовтня у Будинку Офіцерів відбувся Шістнадцятий Вінницький обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

Фестиваль проводився з метою широко пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, на Помаранчевому та Євромайданах та Революції Гідності, а також підтримує і прославляє бойовий дух наших воїнів на фронті з російським агресором.

Більше 100 учасників з різних районів області з’їхались до Вінниці позмагатися за звання кращих у різних номінаціях та категоріях. Конкурсантів оцінювало високо професійне журі на чолі з відомим хормейстером, заслуженим артистом України Адамом Дзюбою.

Учні Центру гідно представили наш навчальний заклад, показавши свої таланти у номінаціях: «Сучасна хореографія», «Солісти-вокалісти»,«Живописна, графічна, декоративно-тематична композиція»«Вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі».

                   

За результатами конкурсу лауреатами стали:

  • Байбак Максим, учень групи КОБ-18 – ІІ місце, номінація «Графічна композиція», художня робота «Опора»;
  • Карпенко Костянтин, учень групи КОБ-18 – ІІІ місце, номінація «Солісти-вокалісти», музична композиція «Зродились ми великої години».

Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів!

На Вінниччині відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва»

У суботу, 3 червня, в селі Четвертинівка Тростянецького району Вінницької області вперше відбудеться Всеукраїнський фестиваль «Батозька битва».

За два дні 1-2 червня 1652 року військо Б. Хмельницького вщент розбило польську армію і укріплений табір. У бою загинули коронний гетьман Калиновський та його син Самуель. У цій битві полягла половина всіх польських гусарів Речі Посполитої. Перемога на Батозькому полі – це блискуче здійснена операція з оточення і цілковите знищення ворога. У ній яскраво проявилася бойова майстерність козаків. Це був воєнний реванш за Берестечко. Вдруге українці та поляки зустрілися на Батозькому полі в липні 1672 року. Тоді український гетьман Петро Дорошенко разом із кримською ордою вдруге розгромив польське військо.

 

Детальніше...

В «Українському Версалі» пройде Фестиваль «OPERAFEST TULCHYN»

За часів життя Станіслава Потоцького Тульчин без перебільшення називали центром культурного та мистецького світу. Тут, у палаці графа Фелікса-Щенсного Потоцького, відбувалися бали та вистави, до резиденції приїздили королі, поети і полководці. І відродити хоча б частину тієї богемної атмосфери вирішили організатори першого в Україні опен-ейр оперного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN».

На Вінниччині біля палацу Потоцьких організують головний оперний open-air країни

На фестиваль, який відбудеться 4-5 червня просто на території палацу, очікують приїзду п’яти тисяч туристів – поціновувачів оперної музики та просто любителів подорожувати.

Чому організатори фестивалю обрали саме палац Потоцьких?

     

Детальніше...

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net