Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Майстер-клас з приготування кольорових млинців

Опубліковано: Вівторок, 28 лютого 2023

   Насправді Масляна є язичницьким святом, яке було згодом змінено Православною церквою. До цього люди відзначали Проводи зими та настання весни, коли наші предки вшановували сонце, як Бога. Тоді і з'явилась традиція пекти круглі коржі, що за формою нагадують сонце. Вважалося, що з’ївши таку страву, людина отримає частинку сонячного світла і тепла. Вже згодом коржі замінили млинцями.

   24 лютого майстри виробничого навчання  провели майстер-клас з приготування кольорових млинців для діток, які проживають в соціальному гуртожитку Карітас-Спес Вінниці, а  також, для підопічних Вінницького міського центру соціальних служб. Майстри виробничого навчання розповіли про історію виникнення цього свята, традиції його святкування в Україні та ознайомили учасників з особливостями технології приготування млинців.

   Присутні на майстер-класі з великою зацікавленістю ознайомилися з кулінарними тонкощами і секретами приготування млинців,  мали можливість самі спробувати випікати млинці та створювати різноманітні малюнки. А  на завершення поласувати млинцями з джемом, повидлом, шоколадом.

Перегляди: 14

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net