Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Практичні заняття тижня знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: П'ятниця, 18 листопада 2022

    З 14 по 18 листопада 2022 р. у Центрі проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності. Протягом тижня проводилися різні заходи, спрямовані на підвищення знань з питань безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану, надання першої допомоги потерпілому, інших питань безпеки.
  Для учнів Центру цікавою та корисною виявилася зустріч з представниками Головного Управління ДСНС у Вінницькій області, що провели змістовну бесіду щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, під час виявлення вибухових та невідомих предметів, пожежної та техногенної небезпеки.   Цікавим було практичне заняття з порядку дій та надання першої домедичної допомоги потерпілому, яке провела викладач Сулима Тетяна Володимирівна. Під час заняття учні та працівники Центру мали можливість побачити та спробувати виконати дії по наданню першої допомоги потерпілому, накладанню пов’язок та шин на рани, а також отримати відповіді на запитання, що стосуються порядку дій при різних видах травм.

    Багато корисної інформації отримали учні під час інформаційних годин на теми: «Інтернет безпека» і «Пожежна та електробезпека», що проводились в дистанційному режимі.

Перегляди: 28

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net