Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: Понеділок, 14 листопада 2022

  14 листопада 2022 року в рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в ДНЗ «Вінницький ЦПТОПП» було проведено практичне заняття на тему: "Використання засобів індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях".
   Сьогодні, в умовах воєнного стану, одним з найважливіших завдань є вироблення в учнів умінь та навичок грамотно і чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях аби захистити своє здоров’я і життя. 
   Викладач предмета «Захист України» Андрій  Геннадійович Мастеров  спрямував свої зусилля на формування в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій.

  Було проведено практичне заняття, на якому  перевірялися вміння учнів користуватися засобами колективного й індивідуального  захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання та алгоритм дій учнів під час пожежі в навчальному закладі.


  Учні закріпили свої знання з правил поведінки в умовах воєнного стану, порядку дій за сигналом «Повітряна тривога!»; познайомились із порядком дій у разі аварії на хімічно-небезпечних об’єктах з викидом аміаку та хлору, порядком дій при застосуванні бойових отруйних речовин та дій цивільного населення у разі аварії на об’єктах атомної енергетики.

   Захід пройшов під гаслом: «Знай! Пам'ятай! Бережи життя!»

 

Перегляди: 23

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net