Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

День української писемності та мови

Опубліковано: Середа, 09 листопада 2022

   9 листопада ми відзначаємо важливе для кожного українця державне свято - День української писемності та мови. 
У цей день:
- покладають квіти до пам'ятника Несторові-літописцю;
- відзначають найкращих популяризаторів українського слова;
- заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою;
- стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.
  Ще однією чудовою традицією в цей день є написання Радіодиктанту національної єдності. Авторка цьогорічного тексту – українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
 Сьогоднішнє свято овіяне смутком: Україна втратила багатьох найкращих синів та доньок, багато українців змушені були покинути рідні домівки та шукати прихистку за кордоном, триває воєнне протистояння агресору. Але попри всі намагання ворога нас роз’єднати, все більше і більше українців з усіх куточків світу долучаються до написання диктанту. Одягнувши вишиванки, іноді у сховищах та укриттях українці, які писали сьогодні 22 Радіодиктант національної єдності, знову довели, що є незламною нацією героїв, нацією, яка любить і поважає свою неповторну мелодійну мову та її традиції.
  Працівники та учні ДНЗ «Вінницький ЦПТО ПП» також не залишились осторонь цієї грандіозної події та долучились до написання диктанту. Текст під назвою «Твій дім» та зворушливий голос Ади Роговцевої не залишили байдужими нікого з присутніх.Перегляди: 98

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net