Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Смак домашнього тепла

Опубліковано: Понеділок, 10 жовтня 2016

29 вересня у Вінниці стартував фестиваль «Консервативна Вінниця», який продовжив серію фестивалів під відкритим небом в рамках реалізації загальноміського проекту «Мистецький сад». Організатором фестивалю виступив Департамент культури Вінницької міської ради за підтримки громадських організацій та волонтерів.

В рамках фестивалю проводились різноманітні заходи, серед яких байкфестиваль "Загул-2016", чемпіонат КВН Вінниці. Проте найголовнішою подією фестивалю стала акція "Смак домашнього тепла", що відбулась 7 жовтня на території садиби Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського. Саме цього дня учні вінницьких шкіл та ПТНЗ долучились до збору домашньої консервації для воїнів української армії, що нині перебувають у зоні АТО.

Колектив нашого навчального закладу також підтримав акцію доброчинності. Учнями та працівниками було зібрано 90 банок різноманітних домашніх заготовок, виготовлені листи та листівки для воїнів зі словами поваги, вдячності та шани.

      

Зі сцени лунала музика, молодь дарувала глядачам народні та патріотичні пісні. Відкрила музичну частину фестивалю наша учениця Григорук Ліля, виконавши пісню «Квітка-душа» (слова Діани Гольде, муз. Костянтина Меладзе).

    

Під час дійства усі охочі із задоволенням знайомилися з військовими трофеями, доставленими волонтерами з найгарячіших точок АТО, приміряли на себе справжню військову амуніцію, робили селфі. А ще усіх учасників  заходу пригощали справжнім козацьким кулішом, звареним на багатті.  

    

Перегляди: 1016

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net