БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!
В період з 27 квітня по 01 травня 2026 року проходив тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Всі заходи були спрямовані на підвищення та поповнення знань учасників освітнього процесу з питань безпеки.
Зокрема, в рамках тижня відбулося:
- практичне заняття студентів та працівників з надання домедичної допомоги за участі інструктора бригади територіальної оборони Збройних Сил України;
- інформаційна година на тему: «Кібербезпека», яку провів представник Управління протидії кіберзлочинам у Вінницькій обл.;
- екскурсія до 5-ї пожежної частини І ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області;
- відпрацювання практичних дій на випадок пожежі тощо.
Знання правил безпеки в сучасних умовах — це не просто теорія, а життєво необхідні навички, які дозволяють діяти впевнено та правильно в екстремальних ситуаціях, рятують життя, оскільки допомагають вчасно розпізнати загрозу та уникнути її.
Перегляди: 52









