Випуск кваліфікованих робітників за професією "Агент з організації туризму" та "Майстер готельного обслуговування"
28 лютого відбулись урочистості з нагоди випуску першої в історії навчального закладу групи кваліфікованих робітників за професією "Агент з організації туризму; майстер готельного обслуговування".
Директор Центру Савлук Олег Анатолійович звернувся до випускників з вітальним словом та вручив дипломи кваліфікованих робітників. Найкращих та найактивніших здобувачів освіти було нагороджено грамотами та подяками.
Протягом навчання наші випускники здобули важливі знання та навички у сфері туризму та готельного бізнесу, брали активну участь у громадському житті Центру, художній самодіяльності, спортивно-масових заходах та організації цікавого дозвілля в гуртожитку.
Зі словами вдячності за турботу та високий рівень викладання до педагогічного колективу звернулись учні групи АГ-23с. Вітаємо випускників із цим важливим етапом у житті! Бажаємо успішної кар’єри, цікавих подорожей та натхнення у сфері туризму!
Перегляди: 161




