Видеорегистраторы из Китая можно купить здесь

Всесвітній день вишиванки

Опубліковано: П'ятниця, 17 травня 2024

  Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Цьогоріч українці відзначають свято 16 травня. У ДНЗ «ВЦПТО ПП» в цей день відбувся патріотичний захід «VYSHYVANKA-FEST».
  З вітальним словом до учасників та гостей фестивалю звернувся директор Центру Савлук Олег Анатолійович, який привітав усіх зі святом та закликав не забувати, що ми можемо вільно одягати свої вишиванки та говорити рідною мовою завдяки Збройним силам України, які боронять нас на фронті у цей важкий для України час.
 На фестиваль завітали запрошені гості: виконуюча обов’язки директора Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів Сапожнік Алла Сергіївна та методист Іванова Валентина Полікарпівна, які провели нагородження вихованців Центру за результатами всеукраїнських та обласних конкурсів учнівської творчості.
  Дійство розпочалося з дефіле у вишиванках. Працівники Центру та їхні вихованці продемонстрували улюблені барвисті сорочки та сукні, оздоблені як традиційною так і сучасною вишивкою.
Перед глядачами виступили: ансамбль бандуристів ВДШМ (керівники Н. Гонтковська та Савельєва К.), зразковий танцювальний колектив профспілок України «Чарівниця», Вінницький осередок Міжнародної Федерації бойового гопака «Козаки Вінця» (керівник Руслан Дмитренко).
  До уваги присутніх було розгорнуто кілька локацій: фотозона, «Творча майстерня», «Патріотичний бодіарт», «Поетична галявина», «Козацькі забави». Кожен за власним уподобанням міг взяти участь у конкурсах, спортивних змаганнях чи майстер-класах та отримати на згадку невеличкий приз.
  На завершення усіх учасників та гостей фестивалю частували національними українськими стравами та смачною козацькою юшкою.

Перегляди: 27

Наші контакти

вул. Левка Лук'яненка, 72, м. Вінниця,  21011
Тел.: (0432) 56-36-53
(068) 82-333-82 - приймальна комісія
E-mail: vcptopp@ukr.net